Problém pri platení SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Predator-SVK-RΞSPΞCT, 9/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den prosim vás vedeli by ste mi poradit nejako kedže tento učet mam z Českej Republiky a už bývam na Slovensku, lenže problem je ten že ked idem poslat sms-ku tak mi neukaže čislo na ktore to mam poslat zo Slovenska ale ukaže mi to Česke čislo... Vedeli by ste to nejako zmenit na Slovenske čislo prosim vás
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT - zmazane
    Pokial hracovi nevies poradit,tak to nemusis pisat,len keby si vedel poradit v niecom.
    Precitaj si radsej odkaz,ktory som ti uz v predoslej teme dal,kde si tvoril OT.
     
  4. tak a ako si mam teda kupit Uridium na moje konto cez SMS ?
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Predator-SVK-RΞSPΞCT: Budeš muset použít jiný platební kanál. Např. PaySafeCard. Má to pro tebe i jednu výhodu, prémium na půl roku máš v Česku levnější než na Slovensku. Ber to optimisticky. ;)
     
  6. šak jasne mam to lacnejsie ako pozeram ale vies ked nemam čil po ruke paysafe tak by som si rad teraz kupil booster na BS a bohužial kedže nejde cez mobil musim ist do mesta a kupit Paysafe card :(
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    To je pravda, ale s tím nic nenaděláš. Ledaže by jsi si založil nový účet, tentokráte již na Slovensku (pokus o vtip nikoliv vážná rada ;)).
     
  8. :D si zaklincoval :D
     
  9. Crystal

    Crystal User

    Predator-SVK-RΞSPΞCT a kreditku nemas?
    tam mas za sekundu prenesene udaje a pri U dokonca vzdy aj 10% bonus navyse tak to skus s nou

    inak to asi nepojde, sms ti ostanu ceske bohuzial
     
  10. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.