Problém s acc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Houbissek, 11/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Houbissek

    Houbissek User

    dobrý den už nevím kam se obrátit.Bylo mi zděleno že jsem lítal po mapách v době kdy jsem nebyl přihlašen,takže se mi pravděpodobně někdo naboural na učet. Ihned jsem změnil heslo ale pote se mi stala zvlaštní věc že jsem letěl po mapě a pohyboval se klikaním na minimapu a začal po mě palit rudej a ja anichbyž něco udělal jen klikal na minimapu jsem začal po něm automaticky pálit taky neukazalo se mi ani jeho jmeno v kolence skupina kde se jinak ukazuje. chtěl bych poprosit o radu jak postupovat na chatu už od soboty nemužu sehnat admina ani moda předem děkuji s pozdravem Luki
     
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

  3. Houbissek

    Houbissek User

    jj zkusím děkuji
     
  4. Korben

    Korben User

    Houbissek Na hlásenie problémov , alebo otázky k hre, je fórum. Moderátor na chate ti nemusí odpovedať. Jeho prácou je kontrola chatu.

    Ak chceš pomôcť pri riešení problému, tak sem v prvom rade musíš vložiť svoje výsledky testov pripojenia a aj verziu Flash playeru, Javy, aký používaš prehliadač a aký máš OS.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ještě doplním odkazy: Flash Player test, Java test. BTW co se stalo se vzorovým nahlášením technického problému? Jsem slepej, nebo tu už není?
     
  6. Korben

    Korben User

    Big_Bass Vidíš dobre, ta téma je zmazaná, dôvodom je že hráči to ignorovali a ak sme tieto informácie požadovali, tak neboli ochotný spolupracovať pri riešení problémov.
    Máme tu aj tému na hlásenie problémov v hre, no je ešte prázdna, nikto asi nemá problémy. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Houbissek

    Houbissek User

    jj omlouvám se nevěděl jsem
    http://www.pingtest.net/result/110374685.png
    http://www.speedtest.net/my-result/3900434787
    tyto testy jsem dělal v práci na firemní wifi
    Prohlíčeš používam převážně operu verze adobe flash player You have version 15,0,0,189 installed a když kliknu na odkaz java testu tak mi to napiše zasuvný modul není podporován omlouvam se za chyby tohle je pro mě španělská vesnice popřípadě zkusím něco poopravit. mám zpuštěný kompletní test antiviru tak počítač moc nespolupracuje :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Houbissek javu nemáš očividne v poriadku, ak v Opere hlási problém s pluginom máš javu v PC v zlej bitovej architektúre alebo dosť starú, t.j. verziovo. Napr. ak je verzia 6 update 48 a vytvoria verziu 7, musíš javu nanovo nahodiť do PC, nejde to len aktualizovať.
     
  9. Houbissek

    Houbissek User

    tak už stahuju,ještě k tomu nabouraní učtu..takže tyto dva problemy by spolu neměli souviset jestli tomu dobře rozumím?
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Houbissek to, či ti niekto lieta na účte si musíš riešiť sám, ja neviem komu dávaš údaje alebo kde sa prihlasuješ. Poviem ti len toľko, že nie je možné, aby si lietal po mape a niekto iný ti zapínal útok pretože ak sa prihlási na účet niekto iný, teba z hry vyhodí.
     
  11. Houbissek

    Houbissek User

    ale ja nechcu aby mi tam někdo lítal :D a udaje jsem nikomu nedal :) ještě je možne že si dotyčný ze mě udělal srandu že mě viděl na mapě a ja začal být trošičku paranoidní :) zatím děkuji moc za rady ještě dodělam ten sken antiviru pro klid duše :)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Houbissek tak to si treba zmeniť heslo na maily (prípadné celý mail), heslo na účte a neprihlasovať sa na verejných wifi či školských/pracovných PC kde má prístup viac ľudí. Samozrejme heslá majú byť silné a rozdielne. Potom ti nemá kto a ako chodiť na účet.
     
  13. Houbissek

    Houbissek User

    oki děkuji moc :) zařidím se podle toho :) přeji hezký zbytek dne :)
     
  14. Zafod

    Zafod User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.