Problém s aukcí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ★ANAREUS★, 29/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, poradí mi někdo? V poslední době mám problém s aukcí. Hlavní stránka, mapy i hra běží bez problémů, ale když přepnu na aukci, seká se to a vše běží s velkým zpožděním. Taky se mi zobrazuje čas se zpoždění až tři minuty.

    Děkuji

    1)
    [​IMG]
    2)
    [​IMG]

    3)
    Java: You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).

    4)
    Flash player - You have version 12,0,0,43 installed

    5) Mozila Firefox verze 26, Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:26.0) Gecko/20100101 Firefox/26.0

    6)
    [​IMG] 52751458, CZ1
     
  2. Korben

    Korben User

    Na prehliadači máš problém s javou. Máš ju v prehliadači povolenú ?
     
  3. Ahoj, ano mám.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/14
  4. Korben

    Korben User

    Ak by si mal javu v poriadku, tak ti pri teste zmerá stratu packetov. Čo v tvojom teste neodmeralo a práve preto ti môže chybne zobrazovať javu.

    Ak by si mal javu v poriadku, tak tvoj test by vypadal ako následujúci obrázok, až na tie hodnoty, ktoré sú lepšie nižšie.

    [​IMG]
     
  5. A dokážeš mi jako laikovi poradit co s tím. Ve Firefoxu v Nástrojích dám správce doplňků, zásuvné modely a JAVA TM Platform SE 7 U51 10.21.2.13 je vždy spustit. Je to správně nebo ještě mám hledat jinde? Dík

    Tak jsem to změřil znova.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/1/14
  6. Korben

    Korben User

    Pri tomto pripojení by ti mala ísť hra bez problémov. Teraz je java v poriadku a máš ju v prehliadači povolenú.
     
  7. Jen pro upřesnění, hra mi šla a jde bez problémů. Ale zapnu aukci a ta se seká. Pokud ji na hlavní stránce nechám puštěnou, seká se i mapa. Pokud na hlavní stránce nachám třeba skylab, hra běží v pohodě a neseká se. Problém je jen při spuštěné aukci. Napadá někoho řešení?
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Tenhle problém pociťuji ve FF, proto jsem začal hrát na chrome. Bohužel ten má teď taky trochu problémy.
     
  9. sтяapo

    sтяapo User

    ja mam tieto iste problemy aj v chrome zatial to neriesim
     
  10. _KonKy_

    _KonKy_ User

    Taky se mi seká herní okno při aukci a hraji v prohlížeči Maxthon takže chyba asi ve FF nebude.
    [​IMG]
     
  11. Crystal

    Crystal User

    nie v tomto nie....pokial viem pri otvorenej aukcii seka hram nam vsetkym, mne tak isto ako u vas popisovane problemy

    [​IMG]

    toto je moje pripojenie :D

    inak podla mna toto je aj jeden z dovodov preco BP ide menit aukciu, urcite to po prerobeni zmizne
     
  12. Korben

    Korben User

  13. Kubino

    Kubino Guest

    Vyriešil autor svoj problém?
     
  14. OK. Včera ještě nic, ale dnes to funguje bez problémů. Snad to vydrží.
    Díky.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.