Problém s bonusom za pozvaného hráča

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackFighter*DaDG, 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, dosiahol som už dávnejšie bonus sa pozvaných hráčov do hry, ale keď pridali tie designy nostromo (envoy, diplomat,..) neprišiel my design diplomat za 5 pozvaných hráčov do hry, viď. screenshot, chcem sa spýtať či sa to ešte upravuje alebo mi to už nepríde.
    -Pingtest+speedtest a java : myslím že to netreba ( ale javu a flash mám najnovšiu verziu)
    -Mozila Firefox, Google Chrome, Maxthon Cloud Browser
    -[​IMG] 71574965
    -GE1
    -Win 7 32-bit
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Niekde nastala pravdepodobne zhoda v IP, odškrtnúť sa ti to odškrtlo ale odmenu nedostaneš.

    Nerobil si si náhodou tie účty sám? :)
     
  3. a dosiahli ty hráči 10lvl ?? lebo sa to zvišovalo zo 7lvl na 10lvl
     
  4. A mám jednu otázku k tým bonusom, ak pozvem hráča ktorý je uz zaregistrovaný a ak sa prihlási cez ten link,ktorý mu prišiel na e-mail či sa mi pripocíta bonus.
     
  5. Kubino niesom hlúpy :) a tak som dávnejšie polke triedy poslal na e-mail pozvánku do hry :) povedal som im čo a ako. Bohužiaľ už to hrajú len dvaja. Ale asi nedosiahli lvl 10 takže už to chápem :D
     
  6. Takže je možnost že když mám vše zaškrtle tak mohu dostat ty věci? nic jsem nedostal to znamená shoda v účtech ip a nebo neudělali 10 lvl je to tak?
     
  7. To som sa chcel ešte spýtať, že keď pri tom pozvaní priateľov (5) mám fajku tak by som to mal dostať, ako tuto ferry povedal nie ?
     
  8. Mne ide len o design, pretože prémium mám ešte na pár mesiacov :D myslím si že to je kóli tomu že nedosiahli ten lvl 10 no tak zas poslať e-maily celej triede :D ak sa to môže..
     
  9. Mně přijde zvláštní že jednu polovinu odměny dostaneš a druhou ne. To s IP adresou nebude mít asi nic společného..:)
     
  10. Mohu potvrdit že jsem dostal za těch 25 přátel co mám odfajfkovaných za všechny 3 kategorie 3 měsíce prémka navíc takže super ale rsb a atd nic :(
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Takže podľa infa čo mám priatelia, kt. ste pozvali v minulosti sa počítajú aj teraz, avšak musia navýšil svoj lvl zo 7 na apsoň potrebných 10 (aj keď sme už odmenu dostali).

    Čo sa týka tej odmeny, starý systém dával logdisky a podobne aj pri zhode IP ale premium nie, teraz ako vás čítam to dáva premium ale ostatné už nie. Spýtam sa na to a dám vedieť, ja viem, že chcete pri nových veciach hneď odpoveď ale niekedy je ťažšie odpovedať ako si myslíte :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/14
  12. Děkuji za odpověď a tvůj čas :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Takže když mám ještě ze starého bonusu 25 lidí pozvaných, tak to platí také až dosáhnou požadovaného levelu? Nebo musím poslat další pozvánky? To by bylo dohromady 50 přátel. V
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Môj predošlí post ... platia tí 25 hráči, ktorých tam už máš, treba však aby spravili lvl 12.
     
  16. Ešte posledná otázočka :D nieje to náhodou nejaké porušovanie/"oblbovanie" systému ? :D Keď sa cielene dohodnem s kamošom aby začal hrať DO do levelu 12 a potom ak chce aby to prestal hrať ? :D Nechcel by som mať nejaké postihy zato.
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Já myslím, že to tak nikdo nebude vnímat. Pořád je tu šance, že to kámoše chytne a BP tak uloví dalšího hráče. Pokud ne, tak bylo pár dní (možná i týdnů) alespoň co střílet. ;)
     
  18. Korben

    Korben User

    Post zmazaný, odpoveď si dostal vo svojej téme. Poriadne si prečítaj Jak správně přispívat na forum
     
  19. deblut858

    deblut858 User

    Overil som si tých hráčov ktorým som pozval a mám tam hráčou s levelmi nad 12 ako je bastio , hoschi tak prečo stále nemám ten bonus ??????
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.