Problém s cpu slotů 4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Před nedávnem jsem si koupil 2. hangár a do něj goli v 1.hangáru mam aegise a chci oznámit problém se slotem cpu 4 v 1. konfe jí mám na aegovi ale do 2 konfy nejde, v golovi to nemám to žádám co nejdříve vyřešení protože nemůžu lítat!!! PS:logane... to co tam melo byt za problem tam bylo... tak nevím nevím
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Skusil si na lodiach zmazat obe konfiguracie?[​IMG]

    Alebo mozes skusit dane CPU vlozit do stihacky a potom do lode.
     
  3. ano už mi to jde diky punisher dal jsem todo letounu a vyndal a pka do lodě, to jsem ani nevěděl že to jde do letounu :D PS: mužu se zeptat čím to bylo způsobené? díky BTW: aha tak ted se mi to stalo u gola ale nejde to ani přes smazani konfy ani přes letouny... sakra
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ - obcas sa moze stat,ze sa to ´´zasekne´´ v lodi,ked to vyberas rucne a nedas zmazat vybavu celej konfiguracie,ale treba zopakovat postup,ze das do stihacky a potom by to uz malo ist.

    Este nejake otazky k teme?
     
  5. ještě to zkusím a napíšu BTW: ok už to jde najít klíček
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.