Problém s DO

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™-N!ké-™, 2/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, chtěl bych se zeptat že když dám normálně v menu start, žluté políčko je vyplněné ale nezobrazí se start? Čekám tam jako ehm.. tele asi půl hodiny a stejně nic.. Je chyba na mojí straně ?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Takto se nejčastěji projevuje problém s kvalitou spojení. Je možné, že místo, odkud se snažíš připojit má velmi špatné spojení do lokality, kde je uložen server DO. Zkus PC pročistit pomocí CCleaneru. Dále si zkontroluj aktuálnost FP a Javy, popřípadě otestuj hru v jiném prohlížeči. Pokud ti to nepomůže, nezbude ti než vyčkat, až se situace napraví.
     
  3. Korben

    Korben User

    ™-N!ké-™ Chyba môže byť kdekoľvek a keďže pri tebe nesedíme a nemáme ani hlásenú chybu z BP , tak by si mal nahlásiť problém podľa vzoru a mal by si písať do sekcie Technických problémov, kam túto tému aj presúvam.


    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře

    OT posty zmazané, bez konkrétnych informácii vaše posty nemajú zmysel.

    OT post zmazaný.
    Nebudem tu stále dookola opakovať že bez daných informácii sú ďalšie posty , že niekomu hra nejde nepodstatné a bezpredmetné.
    Konečne si to už uvedomte.
    Je jedno či je chyba u BP alebo v internetovej sieti, tito informácie sú potrebné na rýchlejšie zistenie príčin problému.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
  4. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Naposledy upraveno: 2/4/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Práve som to skúšal a na CZ1 som sa dostal, takže serverom to nebude.

    Sú 2 možnosti, buď je to zhodným poskytovateľom internetu alebo zase niekde drhne trasa z Česka do Nemecka ku serverom. Tá zo Slovenska funguje preto som sa prihlásil. Aby sme vedeli viac musí napísať viac ľudí s podobným problémom aký majú internet a na akom serveri hrajú.

    Ešte z prevencie doporučujem nastaviť úložisko.

    [​IMG]
     
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    KORBENe Mě to taky nejde...občas...:-D
    Ale inak. našel jsem chyták co u mě zatím zabírá...Když na CZ1 nenaskočí start,vykřížkuji mapu,přepnu na servr CZ2 a když naskočí mapatady,tak zase vykřížknu mapu a najedu z5 na CZ1 a pak se dostanu na mapu i zde:))

    Kubino,jinak hraji na servcru CZ1
    poskytovatel netu UPC
    Ještě něco by ode mě bylo zapotřebí?:)
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    DJ-METRIX kolega žiadal výsledky od každého, to by si mohol :oops:

    Je potrebné odsledovať či je problém len s CZ1 alebo aj iným serverom (myslím dostať sa naň) alebo možno tvoj návod pomôže hráčom, počkáme si na reakcie :)
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Tato situace zde již jednou byla. Též to nešlo více hráčům. I tenkrát to moderátorům fungovalo. Asi záleželo na tom, odkud se dotyčný připojoval. Po nějaké době se hra sama rozjela.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ak myslíme ten istý problém v minulosti bolo to práve trasou s česka, na niektorých uzloch to nefungovalo a niektorí hráči (vtedy aj bez ohľadu na poskytovateľa) sa do hry nemohli dostať.

    Ak hráč spraví maximum čo mu je poradené (a aj návody ako je napr. ten od Matrixa) a stále to nejde, treba hold počkať, vonku je pekne, zábavku si človek určite nájde :)
     
  10. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu u mě udělat ty testy bude trochu problém:-D S linuxem to moc neumím:-DDD
    Servr CZ1
    poskytovatel netu UPC

    Ale FP mám verzi: You have version 12,0,0,77 installed (poslední dostupná verze pro linux na GCHrome)
    Java mi nejde zjistit:-(


    [​IMG]

    http://www.speedtest.net/result/3412347152.png

    Kubino a Korbene mohlo by to bý takto?:)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Môže byť, java ti funguje inak by ti nezmeralo packety. Môj skromný odhad je na nejaký uzol niekde po trase na server, pretože ako skúšam rad radom každý server idú mi všetky.
     
  12. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Tak Já ted schálně zavřel mapu a naskočilo mi to hnedka...Ale od včera se to povedlo snad poprvé:-D Jinak testy dělány při přihlášení na mapu 5-3, zapnuté TSko a ještě nějaké stránky na internetu:)
    Holt to někdy jde a někdy ne no:)
    A těm co to nejde by se měli jít vyvětrat ven na vzduch:)) Udělají jedině dobře:) (tém nechci nijak rýpat,ale tím,že u toho budete sedět a zkoušet atomu nepomohou:-D )
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud se nekdo nemuze dostat na mapu je aktualni problem ve hre a pracuji na odstraneni.
     
  14. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Ať křížkuju,jak křížkuju.Stále nic.GE2 naskočí hned,na CZ1 se nedostanu.
    Internet mám od O2,ale to je napsáno už ve výsledcích testů.
    Začalo to blbnout už včera večer(pouze CZ1),ale stačilo použít cleaner a pak to šlo.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
  15. Už mi to po aktualizová Flashe naběhlo, doufám že to takhle půjde i na dále.. :)
    Žádám o LOCK :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.