Problem s e-mailem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™ÐΛRΚ«»FIGĦT€R™, 20/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den
    Chtěl bych se tu zeptat co bych měl dělát,když mi nepříchází odkaz na změnu e-mailu nebo hesla.
    Takže před 5lety jsem se zaregistroval na jednom ruskem e-mailu a následně založil účet zde na darkorbitu.No vše mi fungovalo perfektně ale potom mi zničeho nic přestaly chodit e-maily s novinkama,potom jsem zkoušel změnit heslo,nic mi nepříšlo,krátce na to,jsem se rozhodl přestat hrát.Nedávno ve škole padla zmínka o této hře a ja jsem si řekl,že se k ní zase vrátim ale stále mam problem s odkazama,ktere mi nechtějí přijit.Chtěl bych vědět,co bych měl dělát dal.

    Předem děkují za všechny poskytnute informace nebo rady.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ™ÐΛRΚ«»FIGĦT€R™ dival jsi se v Centru uctu zda si nechavas posilat zpravy na spravny email? Pokud ano, zkontroluj jeste v emailove schrance dalsi slozky, zda jen email nespadl do nektere z nich. Zkontroluj si take jestli mas aktivovany odber informacniho bulletinu.
     
    ™ÐΛRΚ«»FIGĦT€R™ tohle ocenil(a).
  3. Tákže Marvine,díky za rychlej odpis
    Podíval jsem se se na Centrum účtu a zkontroloval zda-li zprávy přícházi tam kam by měli a ano,e-mail sedí,dále informační bulletin odebírám a na e-mailu jsem zkontroloval všechny složky a nikde nic nebylo.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ™ÐΛRΚ«»FIGĦT€R™ je take mozne ze se tvuj email nachazi na cerne listine, a proto ti nechodi emaily. Zkus napsat svuj problem na podporu hry a pozadej o provereni a pripadne vyjmuti z blacklistu.
     
  5. A je ještě nějaký důvod,proč mi nechodí e-maily , kromě black listu?
    ------------------------------------
    Měl bych dva dotazy :
    1)Zodpoví mi někdo mojí předešlou otazku ?
    2)Zjistil jsem,že bilance mam nastavený na ruskou měnu a nevím jak bych to mohl změnit na český koruny,jde to vůbec nějak ? Popřípádě jak,díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/15
  6. Korben

    Korben User

    1, nie
    2, nejde

    A teraz ja.
    1, Prečo tvoríš multiposty ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Mě by zajímalo, proč sis zakládal účet v Rusku. Před pěti lety. Celkem divné.
     
  8. .tototu.

    .tototu. User

    Tiež mám problém s mailom.
    Mail, na ktorý som sa registroval už niekoľko rokov nepoužívám. Keď som ho chcel zmeniť v centre konta poslali mi na starý mail link. Tam sa však už neviem dostať a som teda mail nemohol zmeniť. Dá sa to urobiť aj bez starého mailu?
     
  9. Korben

    Korben User

    Nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. .tototu.

    .tototu. User

    Ďakujem, už som tiež objavil odpoveď, ale vďaka za čas.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.