Problém s emailem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem alikusCZ2, 13/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alikusCZ2

    alikusCZ2 User

    Ahoj, chci se zeptat, ja jsem si založil DO účet s E-mailem který mi nedávno z důvodu nízkého věku google odstranil a ja potřebuju změnit E-mailovou adresu na DO účtu ale nemůžu ji změnit protože mi potvrzení na starý E-mail nemá kam přijít jelikož je E-mail smazaný. Takže se chci zeptat jak si mám v tomto případě změnit E-mail?
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Pokiaľ bol starý e-mail zmazaný, skús si založiť nový s rovnakým menom.
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    Naco chces menit mail,pokial tvoj ucet funguje? V minulosti som mal podobný problem s post.sk,ale vtedy sa s tým nedalo pohnúť tak som to nechal tak a fachčil som dalej.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    A jak budeš komunikovat s podporou, když dojde na tvém účtu k nějaké chybě? Nebo pokud dostaneš otázky na e-mail k ověření majitele?
    hm:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    TECHNICKER tohle ocenil(a).
  5. alikusCZ2

    alikusCZ2 User

    nový email se stejným nazvem nejde zalozit protoze mi to bylo zjisteno teprve nedavno a je tam 30denní lhuta na opravení veci kvuli ktere me smazali email jenze ja jsem si ho zakladal pred nekolika lety kdyz jeste nebyli takové opatření a omylem jsem tam zadal ucet s narozením 2010 misto 2000 a tak cekam az vyprsí ten 30 denní čas na opravení protože pisou ze abych si zmenil datum narození musim se na ucet prihlasit pres chrome a ne google prohlizec ale kdyz to spustim pres cokoliv tak mi vyskoci ze mam spatne udaje takze se nedaji zmenit takze jedina moznost v tuto chvili je asi cekat tech 30 dní než vyprší ten čas pro zmenu narození a az za tech 30 dní znova vyrobím nový email ucet. :-(
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    alikusCZ2 - pokial mas problem s emailom, tak to musis riesit s podporou daneho emailu. Na fore ti nevieme pomoct, ak mas problemy s emailom, ze bol zruseny.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.