Problém s emailem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ©®.HipHop.©®17LwL, 27/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    zapoměl jsem heslo od email šlo by to nějak změnit? Vím jméno..
    Je to dlouho co jsem na to emailu byl.
    Děkuji za každý příspěvěk.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Muzes zkusitnechat si poslat zapomenute heslo, ale email ti nikdo nezmeni.
     
  3. Právě že ne.
    Mobil jsem si nedával a kontaktní e. adresu jsem si nedával.
    Ale jistě to administrátoři mohou změnit.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    ©®.HipHop.©®17LwL Nie nemozu, problem s mailom si budes musiet vyriesit sam, skus kontaktovat podporu daneho mailu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ©®.HipHop.©®17LwL ale tohle je bohuzel pouze tvuj problem se kterym ti obavam se nepomuze ani podpora daneho provozovatele. A administator ti email nezmeni, to muze pouze hrac, je to soucast bezpecnosti uctu.
     
  6. Mohu si požádat aspoň o nové heslo ?
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ©®.HipHop.©®17LwL nové heslo k čemu?
    Pokud myslíš k hernímu účtu, tak je to stejné jako s emailem, to ti také nikdo nezmění. Jediná možnost jak změnit heslo je v Centru účtu a změnu následně potvrdit v emailu. Takže ke změnění hesla a ostatních údajů se musíš nejprve přihlásit na email. A ten už jde mimo hru, čili tady ti už asi nikdo více neporadí, problém s přihlášením k emailu musíš řešit na stránkách daného poskytovatele.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.