Problem s emailom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *L*I*K*E*, 4/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Mohu mít dotaz? Měl jsem v minulosti účet na stejném e-mailu, jako mám svůj nynější, akorát jsem hrál z jiné IP (měl jsem jiné PC, adresu i poskytovatele internetu). Tím myslím, že jsem komunikoval i s podporou hry a tím pádem by měli mít e-mail v evidenci. Účet mi permanentně zablokovali z důvodu používání podpůrných programů. Na Scandinavii.

    Pokud by se mi něco stalo s mým nynějším účtem, tak už na mne BP kouká jako na zmetka, nebo nový účet znamená čistý štít? V případě, že na něm nebyly porušovány pravidla hry a podpora mne netrestala? Například na tom účtu výše uvedeném mne několikrát potrestala před permanentní zablokováním.

    Jenom mne to zajímá. Zatím jsem nic neřešil s podporou. Nepotřeboval jsem. Vše mi šlape tak, jak má. Ale nerad bych, aby se pak BP ke mě stavěl zády. :) Děkuji.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - pokial na ucet dojde k poruseniu pravidiel, tak je o tom na danom ucte samozrejme aj zaznam. Pokial nie, tak sa nemas coho bat. Nad inym netreba spekulovat ;)

    Kedze sa uz autor viac neozval, uzatvaram. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.