problém s Extra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackFighter*DaDG, 2/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer, dnes som si s kamošom chcel dať súboj a prerobiť si konfigurácie na Piraňu. Všetko tam premiestniť šlo až na Extra itemy. t.j. Smartka , Insta štít , Oprava stíhačiek , ... keď som skúsil dať vybavenie do lode napísalo mi to "CHYBA" "tento predmet nemôžeš vložiť do tohto slotu".
    -[​IMG] 71574965
    -GE
    -Google Chrome, Mozila, Maxthom
    [​IMG]
    PS: v stíhačkách žiadne extra nemám a v lodi tiež nič nieje
     
  2. Mne to obcas tiez robi, skus sa odhlasit a znova prihlasit. Mne to pomaha. ;)
     
  3. No to už som tiež skúšal pár krát :)
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Ano občas to zlobí, někdy stačí obnovit stránku, někdy stačí znovu načíst hangár, anebo použít tlačítko "odstranit konfiguraci" a znovu vše nandat do lodě

    [​IMG]
     
  5. problem riesim sposobom- prve v konfe robim extra a potom zvysok
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BlackFighter*DaDG - funguje ti to uz?Ak si spravil ako ti radil kolega,tak by to uz malo ist.Staci proste vymazat obe konfi na vsetkych lodiach a potom to uz ide.
     
  7. áno samozrejme že mi to ide ale musel som niečo postláčať aby to šlo . To vymazanie konf nefungovalo proste som si počkal chvýľu a šlo to ale aj tak ďakujem za snahu :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.