Problem s Flash Player

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ИΞVΞЯ†ŦЯUSŦ†, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, při načítaní herního okna mi vyskočilo že mám aktualizovat Flash Player, což jsem udělal. Po dokončení aktualizace jsem restartoval hru i Pc, promazal CCleanerem a znovu načetl hru. Vše v pořádku do doby než jsem se nalogoval na herní mapu...
    Před aktualizací jsem měl FPS v prumeru 55, ted mám 20 a to stojí lod na místě. U čehokoliv mi padá až na 5, lod se pohybuje trhaně o nějakem nakliknutí čehokoliv nemuze být ani řeč.
    Standartně hraju na Opeře, ale problemy jsou i na Mozille.
    Může mi někdo poradit co s tím ?

    ID 62152005
    CZ2 SŦΘЯ¥™IMMΘЯŦΛŁ™
     
  2. v klientovi otevri pravym tlacitkem mysi nastavení. nastav si uložisko flashe na neomezené a potvrd harwareovou akceleraci. jestli to nepomuze koukni jake pluginy ti v prohlizeci bezi.
     
  3. Tohle znám a udelal jsem to, bohužel bez odezvy. Pluginy bezi rekl bych standartní, nic extra ani navíc než běžně
     
  4. nebezi ti v kompu neco co ti stahlo pri aktualizaci? když si v tom zbehlý prohledni sprvce ukolu a procesy
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.