Problém s GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -.ᴷᴷᴷᴷᴷ.-, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den chci se zeptet proklikal jsem uz strasne moc uridia a energii do alfa,beta,gamma.....a postavil jsem 1 a pul bety 72 dilku do gammy a v alfe mi porad chybi dilek za dnesek a vcerejsek jsem na jeden dilek do alfy proklikl kolem 40 000 U a porad nic ... kazdy den aspon 100 klik. Omlouvam se za dlouhou zpravu ale jsem z toho nestastnej ... Dekuji za pomoc
     
  2. ono je to vatsnou o stasti a trochu o naprogramovani :D ..ale kamarat minule preklikal asi 40 tisic uri a vyse 200 kym mu padla posledna cast :D neboj ono to raz padne a padne to vtedy ked to bude najmenej cakat :D
     
  3. :D .... no ono po 1. každý den 100 ee? to si klikal kolko dní? po 2. je to o náhode ja som nešiel postaviť primitívnu hadesku do 1500 ee a mal som stresy ale vedel som že to je o náhode no a po 3. si ma rozosmial: omlouvam se za flhou spravu :DDD dlhou?? :D
     
  4. KRДKEN

    KRДKEN User

    a aký máš problém je to len o náhode ako ti padnu dielky.Mne sa raz podarilo postaviť 2 gammy kím som postavil 1 alfu proste to chce trpezlivosť ja staviam bráni iba za Uridium napríklad.
     
  5. jenze ja tam proklikal uz pres 500 000 U a jen jedna brana .....
     
  6. Logan

    Logan User

    Skus pouzit multiplikator stale ked ti padne rovnaky diel do brany, teda ten ktory uz mas.

    Inak ako uz bolo pisane je to len o nahode, stasti a trocha aj o umeni klikat
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -.ᴷᴷᴷᴷᴷ.- - Casti do bran sa zrebuju nahodne,obcas sa brana postavi rychlo a inokedy pomaly.No tak to byva,ked hrac postavi za pomerne malo uridka branu,tak je ticho,ale ked mu vacsinou posledny diel nechce padnut,tak uz je zle :) Ja to udieram vzdy po 10. klikoch a len ked mi ostavaju dva diely dokonca,tak udieram po jednom s pouzitim multiplikatora,vzdy ked je mozne.Ale myslim si,ze aj tak sa uz kazdemu stalo,ze par krat mu ten posledny diel nechcel padnut,hlavne nam,co sme uz par desiatok/stovak bran robili ;)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.