problém s gg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $$$jelen$$$, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý chtěl bych se zeptat co mám dělat proti lagum? dnes se my už po třetí sekla afla a ztratil jsem životy, naneštěstí jsem i jeden koupil ale opravdu nevim, všechna nastavení jsem dal na minimum a přesto se stále seká.
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dodej i test pripojeni, pokud mas slaby internet nemuzes se divit ze ti brany sekaji. Take muze nastat problem nekde na trase. Javu a FP mas aktualizovany? Podivej se i na tento odkaz: https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-navod-na-uspesne-dokonceni-brany.1728/ Take nez skocis do brany, je dobre se poptat na chatu jak to vypada, ci brany slapou dobre. Rovnez se nedoporucuje delat brany kdyz je spicka, tam se riziko lagu rovnez zvysuje. Optimalni je delat brany v casnych rannich hodinach.

    Jak vidis, moznych vysvetleni proc ti to laguje, je cela rada, ale bez podrobnejsich informaci nemuzeme zjistit v cem presne problem spociva.

    Btw. Nevidim souvislost s technickymi dotazy k akcim, presouvam do vhodne sekce.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.