Problem s grafikou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim mam tu maly problem s grafikou ten ktory je na screen asi pred 2 hodinami to bolo ok a teraz to odrazu robi toto neviem ci je chyba u mna lebo v hre

    [​IMG]
     
  2. Knight

    Knight User

    ja mám tento istý problém
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▲ŦĦΣ•ПΣO•™SK▲ - je to stanoveny postup,aby sme mohli vylucit,co to byt nemoze.Ja som pred chvilou lovil a nic zavazne som nezachytil,takze nemozem potvrdit,zeby to neslo nikomu ako pises.
     
  5. 1.tento problém som začal mat teraz ked som sa prihlásil asi pred 2 hodinami bolo všetko ok a teraz to zničoho nič začalo všimol som si že to robi ked strieľam Cubikonov pri kristalonoch a podobne my to zatiaľ nerobilo
    [​IMG]
    2.[​IMG]
    [​IMG]
    3.[​IMG]
    4. version 12,0,0,44
    5.Prehliadač: Opera
    Verzia: 12.16
    Architektura: 32-bit
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Speed test mas hodne nizky,avsak bol som otestovat tento problem a pri cubach je zobrazovacia chyba,ktoru sme uz nahlasili,takze pockame na jej odstranenie.
     
  7. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    [​IMG] a takhle to je u mě :D
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Aktualni problemy jsou nahlasene a pracuji na opraave.
     
  9. ako vydim tento problem je globalny :D
     
  10. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Ak nemieniš doložiť to o čo požiada moderátor , tak zbytočne to nekomentuj. Dodať základné informácie pri nahlásení problému je v záujme hráča.
     
  11. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Ještě bych chtěl nahlásit problém s mapou :) kliknete někam třeba na druhej port na minimapě a chvilku letíte lag npc se normálně hejbou ale vy stojíte
     
  12. Korben

    Korben User

    BubliFuCQ Ak chceš niečo nahlásiť, tak len z výsledkami testov. Bez výsledkov je tvoje hlásenie zbytočné.
     
  13. všimol som si ze problém nastáva vtedy ked je tam nejak veľa strieľania siel som cez pirátsku mapu a postupne to zacalo pomaly lagovat az ma nakoniec zbytocne pirati zničily pri kirstalonoch som to nezaznamenal preto lebo strielal som len ja a kristalon
     
  14. Korben

    Korben User

  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze bol dany problem v hre vyrieseny,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.