Problém s Havoky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °Sügy°VRU™, 5/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    Dnes jsem dodělal 18 zetu. A opět bez obdržení Havoku. Na tom by nebylo nic divného , jenže poslední Havok mi padl z 10 zeta a od té doby nic. V klanu mi poradili ať si napíšu na forum , že už zde pár takových problému bylo a nějak se to řešilo.
    Předem děkuji za vyřešení. :)
    S-U-G-Y
     
  2. Imperio

    Imperio User

    vsechno je mozne ale jednou to snad zacne padat myslim ze z pristi ti taky nepadne :D
     
  3. stává se, ne každý má to štěstí, ale neboj, z tý další 100% padne ;) jsem si tím jistý :D
     
  4. Imperio

    Imperio User

    Pane smaug nevidel bych to tak optimisticky musime si uvedomit ze pan Sugy na tom neni tak dobre a nevime kdy dalsi zetu postavi :)
     
  5. ale notak pane imperio, to je velice nepěkné, víme sice, že pan sugy na tom neni plně nejlépe, ale nemusíte to říkat takto veřejně :) pro takové případy je tu přece palladium ;) :D
     
  6. Imperio

    Imperio User

    V tom s vami plne souhlasim pane smaug ze tu mame paladium .. Ale co kdyz , co kdyz prileti nejaci VRU nebo EIC lodicky a zacnou nam pana sugyho strilet to by nebylo vubec pekne vidte ?
     
  7. ano, ano, to by opravdu nebylo pekné, ale tak víte co pane imperio, z tohoto důvodu nám bylo palladium přeci pozměněno, přeci nás to automaticky odhlašuje, takže se pan sugy nemá čeho bát, odhlásí ho to dříve než ho nekdo zabije ;) a také bohužel dříve než neco sebere :( :D
     
  8. pro pana smauga a imperia je vidět že jste dobráci od kosti a pro pana sugyho celej svět tvrdil že krym ruskej nebude že nepadne a padl tobě taky havoc padne naplanuj si to jk komančové na pětiletku kazdej rok 2 :)
     
  9. pane klofan, já s vámi úplně souhlasím, hlavne s tema dobrákama od kosti ;) to jsem celý mi :D však jak se to říká, zázraky se dějí, tak se večer před spaním pane sugy pomodlete a třeba toho havoc jednou z náký tý 20-30 zety dostanete ;) já vám věřím ;) :D
     
  10. Imperio

    Imperio User

    Pane smagu na vas se mi libi vase optimisticka nalada ale prece jen ty zety to je jine nadelenicko ! videl bych to na nakou 250zetu na ten dalsi havok ale vsechno je dneska mozne :)
     
  11. pane imperio, pro pána boha, nestrašte pana sugyho, musíte mu dát přeci nejakou naději, proč myslíte že sem psal 25? :D ikdyž máte pravdu že se dnes muže stát cokoli :) čekejte pane sugy, jednou k vám ten havoc dorazí, tím jsem si jist :) držíme vám s panem imperiem palce ;) :) :D :D :D
     
  12. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Je vidět, pánové, že se tu bavíte a velice dobře. I mě jste pobavili :D. Děkuji..
    A Sugy? Hodně štěstí v další zetě. Na full havoc jsem jich potřebovala 23.
     
  13. jé paní kalypso, nemáte vůbec zač, však jak už psal pan klofan, jsme dobráci od kosti :) je to naše povinost :) a s panem sugym si nelamte hlavu, tomu už není pomoci :(, ale hlavně mu to neříkejte ;) :D
     
  14. Korben

    Korben User

    Vidím že len čo tu chvíľu nie sme , tak sa tu rozbehne spam a OT.

    °Sügy°VRU™ Nikde nieje napísané že Havok padne s každej zety .
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °Sügy°VRU™ - co vlastne chces na fore vyriesit?My nepridelujeme designy na stihacky,obcas moze dat aj 3 krat po sebe designy a obcas nemusi ani z 10 bran padnut.Je to proste o nahode,ja som musel vyse 40 bran urobit,kym som dosiahol napriklad 10 havocov.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.