Problém s Hercullesama

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem INDEPENDENT, 28/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám problém mam full hercules a nepřidaly mi štíty na rychlé konfiguraci jak je to možné? Přidali mi jen HP štíty se nezvdedly čím to je. generatory v letounech mam.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    A kolik mas stitu bez herculu? Co presne se stane kdyz herculy nasadis? Zkusil jsi relog, pripadne promazat cache?
     
  3. oops.eu

    oops.eu User

    Neopravili se ti jenom letouny? Nižší level, nižší bonus... Pak mě taky napadá, neměl jsi desing na 5%více štítu a nedal jsi tam teď na 5% více DMG? :) Stává se mi to občas taky. :)
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Mňa napadá ešte formácia, tiež som raz pozeral prečo mám stále menej štítu a problém bol v inej formácii :)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Mám u Zeuse:
    LV:6, poškození : 74% , body: 1958 .....co to značí ? U ostatních letounů na různém stupni poškození mám počet bodů: 8
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *Firefox1* a jak to souvisi s problemem s Herculy? A jinak pri dosazeni potrebneho poctu bodu na dalsi level se prebytecne body prenasi dale.
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Děkuji za odpověď. Mám již dosažen u letounů max LV 6. k čemu pak ty body použiji ? Při opravě ?
    No jen jsem nechtěl dělat nové téma a ostaní staré témata o letounech byly již uzavřené :)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Zavreté? A čo toto ?
    Diskuze: FAQ - letounech FLAX a IRIS





    OT post zmazaný, máš sa pýtať tam kam ta otázka patrí.;)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor témy prišiel na svoj problém?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.