Problém s komunikací (zvuky-rušeni)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CZ.βŁДZ€.CZ•ΛM•17ŁWŁ, 12/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den chtěl bych se zeptat jestli se někomu z vás taky nestává, ze když hrajete DO a k tomu chcete poslouchat písničky nebo jen komunikovat přes skype či Team speak, že máte zvuk rušenej nějakym praskánim..? A když DO vypnu zvuk je hned čistej co s tim mám dělat? Předem děkuji za info.
     
  2. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    to bude tím že DO vydává zvuky když lítáš a střílíš :D
     
  3. MartyCZ2 on ale asi nemyslí zvuky střelby atd. Mně se stává, že když třeba jen stojím na portu, z repráků slyžím zvuk nějakého praskání, což přestane, když DO vypnu.
     
  4. vypni a zakaz zvuky flash playeru a problem by mel prestat. to same udelej v nastavenich browseru.
     
  5. citát zmazaný

    Děkuju a to udělam jak přesně?

    Přesně tak :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/14
  6. Kubino

    Kubino Guest

    CZ.βŁДZ€.CZ•ΛM•17ŁWŁ predošlé posty necitujeme, neodpovedaj cez tlačítko odpoveď ale začni písať do okna v dolnej časti stránky. Taktiež nepíšeme multiposty.
     
  7. zkus jiné zvukové zařízení ... mě to nedělá
     
  8. Je tu někdo kdo by me mohl navigovat krok po kroku?
     
  9. Na co navigovat ?
     
  10. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Tak si vypni zvuky u DO, případně u prohlížeče a máš po problému...
     
  11. Jaj, ja zvukyu DO mam vypnuty
     
  12. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Proto sem napsal případně u prohlížeče...
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.