Problém s mailom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pнιℓℓςø•»ÇøяєĦєaяt«•, 13/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj, zapol som si DO po dosť dlhej dobe a neviem heslo na starý mail, čo mám robiť ak si ho chcem zmeniť ?
     
  2. Korben

    Korben User

    Spomenuť si. Tu ti heslo na email nikto nepovie a ani ti email nikto nezmení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ono by bolo úplne ideálne keby sa to dalo nejako zmeniť, na požiadanie, zmeniť mail
     
  4. Maximálně to můžeš zkusit přes poskytovatele e-mailu. Ani tady, ani na podpoře ti s tím nikdo nic neudělá.
     
  5. Korben

    Korben User

    Pнιℓℓςø•»ÇøяєĦєaяt«• Ideálne by to nebolo. Od emailu závisí aj bezpečnosť účtu. To by si hocikto mohol napísať že zabudol heslo od emailu a nech mu ho zmeníme. To by som už ani ja nemusel mať svoj účet. :)

    Jednoducho email ti nikto nezmení. Buď si na heslo spomenieš, alebo máš bohužiaľ smolu. Inak zabudnuté heslo by si mal riešiť u poskytovateľa emailu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.