Problem s meilom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MC★FLUЯY, 11/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cawte chcem sa opitat ci by isiel nejako zmenit email na ucte ked som zabudol heslo od stareho emailu lebo som na tom ucte dlho nebol po tom co mi ho niekdo uplne vybielil :( vopred dakujem za odpoved a pripadnu pomoc.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MC★FLUЯY - email vies zmenit jedine,ze ho na starom maily potvrdis cez link,ktory tam dostanes.Musis sa rozpamätat na heslo k nemu alebo daj zabudnute heslo,mal by si dostat bezpecnostne otazky,pripadne odkaz na dalsi email,ak si to zabezpecoval takto.Ak sa ti niekto dostal na ten ucet predtym,tak si nedodrzal bezpecnostne pravidla spravovania svojho uctu: FAQ - Bezpečnostní pravidla; Odpovědnost za účet

    Presunute do vhodnej sekcie.
     
  3. Citacia zmazana
    To ze sa mi tam dostali je moja chyba to viem ale stym emailom nejde robyt nic je to email na atlas.sk a tam sa neda nijak obnovyt heslo skusal som uz vsetko :( vy by ste to nejak nevedeli presunut na novy meil aj bez toho stareho prosim?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/14
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Ne nejde to presunout, to vse musis zmenit na starem emailu,jinak to nejde.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Asi nie takze sa mi neda nijak pomôct ze? :(
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MC★FLUЯY - s tymto ti na fore nevieme pomoct.Musis sa na svoj mail nejak dostat,aby si mal kontrolu nad svojim uctom.
     
  8. Skusal som uz vsetko na ten meil sa nedostanem :(
     
  9. »vojta«

    »vojta« User

    četl jsem podmínky používání služeb na atlas.sk a pokud se nepřihlásíš déle než 6 měsíců, účet ti zruší, v takovém případě by mohl jít založit nový se stejnými údaji, zkoušel jsi to?
     
  10. Nie neskusal som to dakujem za radu skusim to a dam vediet.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MC★FLUЯY - tak to este potrva,podla toho ako dlho si uz na danom emaily nebol,ale snad sa to bude dat teda.
     
  12. Takze mal si pravdu ten meil bol vymazany a ja som zalozil presne ten isty s tymi istimi udajmi krore som tam mal,na DO mi pise meno toho emailu ktori som uz vytvoril ale ked dam zmenu udajov alebo meilu nic mi nepride.Uz ked mam aj email môzu mi stym admini nejak pomôct prosim?
    PS: Prepacte za pravopis pisem to narychlo na mobile
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MC★FLUЯY - ono obcas trva kym dany email pride,podla poskytovatela emailu,niekde pride behom minuty a inde to trva dlhsie.Skus este pockat,pripadne to skus zajtra a uvidis.Ale my ti s tym aj tak pomoct nevieme,kedze nemame pravomoci na manipulaciu s emailami priradovanymi k uctu.
     
  14. Aha,chapem to len ja sa bojim ze ked na tom ucte nieco spravym tak ten co mi ho vybielil to spravy znova lebo nemozem zmenit heslo a je skoda takeho uctu bol fakt dlho hravany :( je tam vela bodov vyskumu atd.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MC★FLUЯY - za ucet si je kazdy sam zodpovedny.Na fore najdes par tem,ktore sa venuju zabezpeceniu uctu,kto sa tym riadi,tak by nemal prist o ucet.Uvidis teda,co bude s danym mailom.

    Este nejake otazky k teme?
     
  16. Nie uz nemam otazky dakujem za rady.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.