Problem s načítánim :/

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem makuk, 14/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makuk

    makuk User

    Nejde mi načitat hra ked stlacim START TAK SA MI TO NAčita iba po A (načitani) a dalej nic :(
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    makuk - pokial ti nenacita hru,tak musis sem napisat udaje z linku,ktory ti dal spoluhrac,aby sme vedeli,ci nahodou nemas zastarane verzie javy,ci FP a podobne.
     
  4. Vasil35

    Vasil35 User

    to jsme na tom stejně, aktualizoval jsem vše, deaktivoval plungin podle návodu, vyčistil vše CClenerem a dělámi to to samí od nedělního restartu hry :(
    Synovci to dělá také.
    Nejsem moc technicky zdatný a nevím kde už co udělat aby to fungovalo. Jinak funguje vše. I jiné hry které jsem zkusil. Orbit se mi nenačte ani na novém notebooku.
    zkusil jsem 3 počítače a nic. pořád stejná chyba :(
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vasil35 - kym vase prispevky nebudu vyzerat ako v linku vyssie,tak ani nema cenu cosi riesit,ked niekto nie je schopny vyplnit udaje podla linku.Neraz som zazil,ze hrac tvrdil,ze ma vsetko aktualizovane a podobne a ked sem hodil obrazok,tak tomu tak nebolo.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor uz se vice neozval, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.