Problém s nahráváním obrázků

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 7/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jak to budeme řešit?

  1. Upload obrázků přes jinou stránku. (Jakou?)

    66.7%
  2. Zakládat každý měsíc nový účet na imageshacku.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Mám jinou alternativu. (Uvést v komentáři jakou!)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Není třeba to řešit.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  5. Obrázky na fórum nevkládám, tohle jde mimo mne.

    33.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám tu víceméně závažný problém týkající se nahrávání obrázků. Jak víme jediný povolený hosting je na adrese http://www.imageshack.us. Jenže imageshack zřejmě 'upgrejdoval', po kliknutí na odkaz výše vás to přesměruje na adresu https://imageshack.com, jakousi vylepšenou verzi starého imageshacku, kde můžete po dobu 30-ti denního trialu využívat veškeré funkce včetně nahrávání gifů, apod., dříve dostupné pouze pro prémium uživatele. Po vypršení 30-denní lhůty se zablokuje funkce uploadu, až do zakoupení prémium účtu. Cena není nijak závratná, nicméně platit 2 dolary měsíčně s využitím pouze pro občasné nahrávání obrázků pro fórum je podle mne absurdní. A zakládat si každý měsíc nový účet, také..

    Čeho chci dosáhnout?
    Společné hledání nějaké alternativy, např. povolení vkládat obrázky i přes jiné stránky, například photobucket.com, či jiná konstruktivní řešení.

    Děkuji za přečtení, pochopení problému a především podílení se na jeho řešení. ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/2/14
  2. Korben

    Korben User

    ❦Čοlεκ❧ pozrieme sa na to a zvážime možnosti. Stránka musí spĺňať nejaké požiadavky. Ako napr. čo najmenej reklamy, uchovávanie obrázkov bez mazania, musí to byť server ktorý za 2 mesiace neskončí. Už sme sa stretli že prevádzkovateľ skončil bez upozornenia a obrázky boli nenávratne preč. Potom je veľký problém ak to na fóre zmizne.
    Ale určite ak je tam požadovaný poplatok, tak sa bude hľadať iná stránka.
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Možností je více, například:
    pictureup.cz ; 2imgs.com ; imgur.com ; imagehosting.cz ; postimage.org

    img.fileup.cz nabízí pouze 600 dní, pak obrázky maže.

    Použít by se měl dát i Google+ s picasa web albumem (1GB free místa)

    Co bude nakonec zvoleno a vybráno za rozumnou náhradu současného řešení bude předmětem diskuze.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/2/14
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  4. Odporúčam img.tpx.cz, vlastní to jeden môj známy a neobsahuje to žiadnu reklamu, nahrá to hocijaké prípony napr. .mp3 .mp4 .img .jpg..
    Používam to už 2 roky aj s ostatnými uživatelmi a som spokojný :)
    Odporúčam vyskúšať :)
     
  5. Tak picture.up jsem hned zavrhl, nejen že gify se po nahrání nehýbou, což není tak tragické, odkaz na obrázek mne témeř vždy přesměruje na 404-not found, a na fóru se nezobrazuje. Jediná výhoda je že obrázky nemažou. I za mne palec dolů..

    2imgs.com je decentní stránka, téměř vyhovující, ale co mi hodně vadí je že po smazání dat prohlížeče se nahrané obrázky nedají zpětně dohledat, jedině pomocí url.

    O imagehosting.cz platí to samé, sice jednoduchá stránka bez reklam a jiných zbytečností, bohužel opět obrázky nejde dohledat jinak než podle url.

    Podobně znící je imghosting.cz, bezplatná služba s možností registrace a přehledem o nahraných souborech, problém jsou reklamy a dojem že je to jedna z těch stránek co do pár měsíců balí kufry :D

    postimage.org maže bez prémiového účtu obrázky po 6 měsících. Takže ne.

    Další, jak psal Sid:
    Takže to asi taky nebude to pravé..

    Google+ jsem nezkoušel, a ani se mi do toho obzvlášť nechce, abych pravdu řekl..


    Osobně se mi zamlouvá imgur, málo reklam, nahrané obrázky se ukládají do uživatelské galerie, takže je lze snadno najít, bohužel jejich počet je omezen tuším na 225 s normálním účtem, po překročení limitu se staré obrázky údajně kamsi přesouvají, ale nemažou.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/14
  6. čolek skúšal si ten img.tpx.cz?
    Je to bez reklám a vyhovujúce..
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.