Problém s Odměnou za 25 Den

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Master-Chief, 27/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím 25.2 jsem se lognul na mapu pro LF-4 Magmadrill kterou jsem nedostal. Jak je to možné ? v deníku mám :
    25.02.2018 - 01:33[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 25 dny.

    Děkuji za odpověď

    (Odkaz na Screen > http://prntscr.com/ik9a6o < )
     
  2. Arya

    Arya User

    Master-Chief: Ahoj, u denního bonusu byl problém s připisováním boosterů, tak je možné, že se to týká i dalších předmětů. Nezbývá než počkat až to opraví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Master-Chief Nejsi sám, komu ten laser nepřipsali..Na discordu psali, že o té chybě se ví a během několika dní by to měli opravit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. 1980milan

    1980milan User

    dobrý deň tiež hlásim nepripísaný laser ak by trebalo ID doplním
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je třeba to někam hlásit raději nebo se na to zase zapomene?
    [​IMG] 77273911
    [​IMG] 77310256
    [​IMG] 77394388
    [​IMG] 77377519
    vše server cz1- bonus vybrán dnes
     
    Naposledy upraveno: 27/2/18
    Juráás tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Master-Chief - novu LF4 si obddrzal 2018-02-25 01:33:48. Malo by ti ju ukazovat v hangari.

    1980milan - taktiez mas pripisanu novu LF4 2018-02-26 20:53:06. Skontroluj si hangar.

    ZOHAN - ja som ju vybral tiez vcera a ukazovalo mi ju az na druhy den v hangari, cize momentalne su chyby s neskorim pripisanim predmetu systemom, ale co som pozeral aj mensie ucty, tak na vsetkych som obdrzal dany predmet aj ked neskor. Problem nastava az vtedy, ked hraci vobec neobdrzia dany predmet ani neskor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher bohužel zádná nová LF-4 Magma mi nepřibila
     
  8. 1980milan

    1980milan User

    ahoj Punisher áno po dnešnom prihlásení už v hangári je a vidím ju dakujem :) asi chyba v omeškaní
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1980milan - to som rad, ze nakoniec ti ju uz ukazuje aj v hangari ;)

    Master-Chief - este stale ti ju neukazuje v hangari?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -Dý-Max*

    -Dý-Max* User

    Ahoj já mám ten stejný problém...za 25 den se mi lf-4 nepřipsala.Moje [​IMG]48772031
     
  11. je potřeba ID ? kdyby jo tak tady je [​IMG]98073306
    ----------
    Tak co ?
     
  12. Arya

    Arya User

    Více hráčům se LF4 nezobrazila v hangáru. Celkově je teď problém s připisováním všech předmětů z bedniček, montáže apod. Zkuste ještě provést údržbu PC případně změnit prohlížeč. Jinak se zřejmě bude jednat o chybu v denním bonusu, která se týká více předmětů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Nechápu jak by mohla údržba PC pomoct v top abych dostal LF-4 :D ani změna prohlížeče moc nepomohla takžeeee dostaneme LF-4 nebo nee ?
     
  14. Arya

    Arya User

    Dnes byla opravena chyba s neviditelnou výbavou. Podívejte se znovu do hangáru, jestli tam LF4 už máte. Pokud se neobjevila, je potřeba počkat do ranního restartu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Nooo tak jako nevím :D ale já pořád nic nemám :)
     
  16. Arya

    Arya User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.