Problém s ověřením hesla a emailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -»NEXT«★»LEVEL«-, 28/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID hráče: 47685653
    Server: Česko 1
    Dobrý den,
    Mám problém s ověřením hesla a emailu posílal sem ověření několikrát už před dvěma dny a na emailu stále nic nevidím ani ve spamu nic prostě jak kdybych žádný ověření nenapsal a email mám správný na kterým účet je takže sem už zoufalý a nevím co mám dělat díky předem za rady a pomoc.
     
  2. Jupiter33

    Jupiter33 User

    skus si změnit email po případě heslo,ale radši se zeptej moderátorů a administrátorů,ty ti
    poradí líp
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Jupiter33 Uz by si mohol zacat poriadne prispievat na forum, ak nemas nic konstruktivne k teme, tak sa nevyjadruj.

    -»NEXT«★»LEVEL«- Skus najprv napisat na podporu a poziadaj ich o preverenie ci sa email nenachadza na blackliste.
     
  4. i když píšu na podporu nic ani automatická zpráva což je divný
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Z podpory ti vzdy prijde prvne automaticka zprava, az posleze samotna odpoved. Zkus na odpoved z podpory pockat, prijit by mela nejpozdeji do 48 hodin, pokud jde opravdu o spravny email.
    Btw. Zkus jeste v nastaveni emailu kouknout, zda nemas blokovane prijimani emailu od BP.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/15
  6. ano to vím ale ani ta automatická zpráva nepřišla email k účtu je zprávný a v emailu taky nemám nic zablokovaný :/ tak už vážně nevím :(
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Kolikrát jsi na podporu psal? Protože pokud jsi jim to samé poslal několikrát, tak jsi se mohl dostal na blacklist.
     
  8. psal sem tam 2x a vždy něco jiného a změnu hesla sem zkoušel posílat snad 20x a nic
     
  9. *SATKO*

    *SATKO* User

    -»NEXT«★»LEVEL«- nemal si na ten email registrovaný aj iný účet ? Stalo sa mi totiž v minulosti to samé.Na môj email bol registrovaný aj syn a blblo nám to.Vytvoril som na gmaili inú schránku,syn ostal na post sk a už to šlapalo v poriadku
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    -»NEXT«★»LEVEL«- Akeho mas poskytovatela mailu? Pretoze je mozne, ze nejaky automaticky filter ti tam blokuje vsetko od BP ako spam a mozno preto ti ziadne spravy nechodia, na toto by ti mohla odpovedat podpora tvojho mailu.
     
  11. jisap123

    jisap123 User

    -»NEXT«★»LEVEL«-: Mě se stalo totéž, zkus se podívat ne mé téma : Email -> Nereaguje

    Jinak v tom případě zrovna pomohlo požádat podporu o přiřazení na blacklist a znovuodebrání z něj.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.