problém s petem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -FrankShad-, 10/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer,
    mám takový malý problém, na 5-3 jsem při přestřelce s hráči cнucк a ぼ»»»SpaceHunter«««™ jsem si tlačítkem "E" vypnul peta. Při tom úprku se mi podařilo nakliknout hráče cнucк, a letěl jsem od nich pryč, než se mi nabije ultramask. v oblasti u Battla se mi za "nic" přičetly jakési BZtka a další odměna
    10.07.2014 - 19:57[​IMG]Obdržel jsi 26250 BZ
    [​IMG]
    10.07.2014 - 19:57[​IMG]Obdržel jsi 45 cti
    sice nevím za co, ale přičetlo. Po té co jsem ze sebe oba protihráče setřásl jsem měl stále Peta v off modu. Po odlogování na 5-3 a nalogování na základně jsem zjistil, že Pet byl v době kdy byl !vypnutý! zničen a musel jsem jej opravit za 300 urka. Mohl by jste mi to prosím nějak vysvětliti??
    Děkuji mnohokráte
     
  2. Crystal

    Crystal User

    -FrankShad- tie BZ, napr. nebol si v skupine? niekto mohol puknut annihilator a ked si mal prestrelku s hracom zaratalo ti cast bz...

    to stou petkou, je to lag, to sa stalo mnohokrat aj mne ze po relogu som zistil ze petka je puknuta

    a inak btw. s kamikadze su casto problemy, mnohokrat to zamrzne, a skoro pri kazdom druhom kamikadze, striela sa domna a kamikadze nereaguje, musim zapnut vypnut a az na 2x ide...a iba pri kami casto moja petka robi zvlastne veci no..inak ide vsetko ok
     
  3. no právě že kami ani nemám v petovi, v žádné konfiguraci. :D prostě jen rupla a nevim kdy a nevim jak, je to pěkná potvora.
     
  4. Korben

    Korben User

    -FrankShad- Nikto ti nebude vedieť napísať čo sa stalo. Kamerový systém v vesmíre nemáme. Mohlo sa stať že v tom momente ako si peta vypínal ti pet aj pukol a ani si si to nemusel v tej trme vrme všimnúť. :)
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Jen tak rupla? Tak to bude určitě tlakem, včera byl obzvlášť vysokej..:D

    Mě se taky občas stane, že když petka buchne, tak se mi nezobrazí v okně ikona opravy,ale jen ikona, že je vypnutá.(A jak se vždycky divím, když mačkám E a petka nic). A pak když se portnu nebo relognu tak najednou vidím, že je puklá...
    Řekla bych, že to bude jen chyba v zobrazení.
     
    -FrankShad- tohle ocenil(a).
  6. Oki, díky za info.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. nn děkuji. přeji pěkný den
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.