Problém s platbou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem herojui163, 21/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. herojui163

    herojui163 User

    Rád by som požiadal skúsenejších hráčov o pomoc. Cez kreditnú kartu som si 18.1. 2019 kúpil balíček "Likvidovať, nie zabávať sa!" Predmety mi boli normálne pripísané ale čiastka za platbu mi nebola odčítaná z účtu a ja sa chcem spýtať, kedy môžem očakávať strhnutie sumy a či nemám nejak inak zaplatiť za predmety. Na účte je suma označená ako rezervovaná ale inak sa s ňou nič nedeje. ID transakcie je 1357804899
    Vopred ďakujem za pomoc.
     
  2. Skoro vzdy, kdyz nekde platis kartou, tak ti placenou castku zablokuji, ale strhnou az se zpozdenim. Muze to byt i par dnu. Mozna v tom hraje roli i vikend, tak se to muze zdat jako dlouha doba, ale pokud ji vidis jako zarezervovanou/zablokovanou, tak bych v tom nevidel problem. ;)
     
  3. herojui163

    herojui163 User

    To s tým víkendom ma vôbec nenapadlo, ďakujem za pripomenutie ako aj za skorú odpoveď.
    --------------
    Platba už odišla, ďakujem Imperátorovi za rýchlu odozvu a vlákno možno uzamknúť
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/4/20
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.