problém s platbou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem misaak17, 13/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. misaak17

    misaak17 User

    zdravím včera jsem přes paypal koupil premium a žádný jsem nedostal peníze mi to z účtu normálně vzalo a podpora mi bude tvrdit že k žádný platbě nedošlo? co to má znamenat? případně jak to mám řešit? diky cz2 id:98393213
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj, tady na foru bohuzel platby nevidime, takze overit to nemuzeme. Podivej se zda ta castka na ucte je urcite strhnuta, nebo jen zablokovana/rezervovana?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. misaak17

    misaak17 User

    Na účtu je částka strhnuta normálně nevím co se děje asi čas skončit
     
  4. Arya

    Arya User

    Pokud ti podpora napsala, že platba neproběhla, tak se neuskutečnila. Psal jsi na platební podporu nebo na obyčejnou?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. misaak17

    misaak17 User

    Psal jsem na oboje platební jediná odpověděla ta obyčejná nebyla ani schopna odpovědět tak jsem napsal znovu na platební stim ze jsem zaslal aji screenshot z účtu a nejsou taky schopni odepsat trochu mi to připadá jako by si dělali srandu a chtěli jenom peníze pouze můj názor.
     
  6. Arya

    Arya User

    To by bylo BP samo proti sobě, pokud by hráč platil a zaplacenou položku neobdržel. Nemyslíš? :) Tam bude problém jinde. Zkus se informovat u banky zda, platba skutečně proběhla a zda ty peníze, druhá strana obdržela.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. misaak17

    misaak17 User

    No popravdě bych se tomu ani nedivil kdyby to tak bylo , dobře zkusím se poptat tam ale na paypalu i normálně na účtu to v minusu mám aj zaúčtovány
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.