problem s platbou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Kulihrášek., 6/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den chcel by som nahlásit problem chcem zakoupit master kartou balíček a nedostanem potvrdenie o platbu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. tess chcem to zakoupit píše že v aplikaci mám potvrdit ale nič mi nepríde
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    .Kulihrášek. takže ti nepřijde potvrzovací zpráva z banky. Napadlo mě, jestli nemáš v bance zablokované platby přes kartu a nebo jestli si nepřekročil limit. Bohužel tento problém musíš řešit se svou bankou.

    Jinak pokud příště budeš zakládat vlákno, tak do názvu nepiš jen problém, ale napiš problém s platbou. Tentokrát ti to upravím.
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    Divné máš vše vyplněné opravdu správně,já dám platbu kratou,potvrdím platbu přes apku banky a mám to hned na úču a potvrzení v emailu
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ono to občas zlobí celkově a záleží taky na PC a jeho nastaveních a na konkrétní bance a i na odezvě internetu.
    Možná bych se ještě zeptal autora vlákna, kolikrát a kdy to zkoušel( neboť při mhh o víkendu to taky může haprovat kvůli většímu počtu transakcí směrem k BP) a jestli má funkční e-mail k účtu a potvrzený odběr tzv. bulletinu a není mi zcela jasné, jaké potvrzení mu a hlavně kam vlastně nechodí?
     
  7. už se podarilo diky všemm :)
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    .Kulihrášek., A kde byl zakopaný pes (chyba) ?
     
  9. zohan mal jsem zablokované platby přes kartu
     
  10. *brutus*

    *brutus* User

    Ať se to někomu líbí nebo ne opět patří velké díky moderátorce Tess:)
     
  11. jj diky tess za pomoc
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.