problem s platbou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PenelopaB4, 7/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PenelopaB4

    PenelopaB4 User

    dobry den,
    6.8. sa mi nepripisala platba cez trust pay. Cez podporu mi tiket uzavreli, ale v tom dni som platila 2x, co si asi nevsimli. Mozem poslat aj udaje k obidvom platbam.

    Mozete sa mi na to prosim niekto pozriet? lebo koli tomuto som ukratena o booster, diky
     
  2. Korben

    Korben User

    PenelopaB4 Nie nemôžeme sa na to pozrieť. K platobným údajom má prístup len platobná podpora.
     
  3. PenelopaB4

    PenelopaB4 User

    vcera som platila 2 platby, aby som ziskala 48hodin booster na BZ. Prebehla len 1 platba, druhu mi pripisali az po reklamacii dnes rano, ako som teraz zistila. ale uz bez boostra. Ziadam preto aj ten booster, ja som ziadnu chybu nespravila
     
  4. Korben

    Korben User

    PenelopaB4 Ako ti mám napísať že to tu nevyriešime. Ja tu tvoju platobnú oblasť nevidím. Skús napísať na podporu hry , ale neviem či ti tam budú vedieť pomôcť.
     
  5. PenelopaB4

    PenelopaB4 User

    Neviem ci ste niekedy videli formular na platobnu oblast - tam miesto na napisanie niecoho takehoto neni.
    Ako som uz pisala, platba nakoniec prisla- Ok, platbu uz neriesim, jedna sa mi o booster 50% naBZ.
    Napiste mi teda prosim, u koho to mam riesit, je tu niekto kompetentny?
     
  6. Korben

    Korben User

    PenelopaB4 Skús si prečítať znova moju tretiu vetu v predchádzajúcom príspevku.
     
  7. PenelopaB4

    PenelopaB4 User

    ano, prepacte ze som vas otravovala
     
  8. Korben

    Korben User

    PenelopaB4 Neotravovala si , len si dobre nečítala, tak sa nič nedeje. :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.