Problem s podporou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pakáž, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pakáž

    pakáž User

    17. 7.2014 mi poslala podpora túto správu

    Dobrý den,



    toto je automaticky email. Kazdy dalsi Vas email je povazovany za spam. Ak budete pokracovat hrozi vam zablokovanie komplet pristupu k vsetkym vasim uctom a nasim hram.

    S pozdravem,
    [​IMG]



    Bigpoint podpora

    Platí to len na obmedzený čas alebo je to trvalý zákaz ?
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Já myslím že se to týká problému který si řešil. Když spamuješ na podporu tak se nediv.

    Btw: on už tvůj nick o ledasčem vypovídá...
     
  3. pakáž

    pakáž User

    Ano je to problem ktorý som už riešil. No nespamoval som, pravda viac krát som písal na podporu ale k nejakej odpovedi som sa nedostal, nechápem prečo by som mal niekomu udávať svoju adresu meno a priezvisko ked pri registrácií nič podobné spomenuté nebolo. Zaujíma ma hlavne či sa to teda cez podporu nedá dalej riešiť ?
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Nespamoval? Kdyz jsi z nekolika emailu psal na podporu. A resil jsi jen jeden problem.

    Jinak nemuzes prece chtit vratit ucet,ktery ani nebyl tvuj. Pokud by byl tvuj tak ty dotazy zodpovis a mas ucet zpet.
     
  5. pakáž

    pakáž User

    Otázky by som zodpovedal keby som dostal odpoved na moju jedinú otázku, za čo mam učet zablokovaný, čo sa vam nepáčilo že ste ho zablokovali ?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    pakáž ak podpora od teba niečo žiada máš 2 možnosti, buď vyhovieš a odpovieš - podpora vec vyrieši, alebo nevyhovieš a tým nie je čo viac riešiť.

    Tu šlo o došetrenie, či je účet tvoj. A ešte sa pýtaš, za čo máš ban. No asi za to, že bolo podozrenie na výmenu, predaj či zdieľanie účtu. To si ale rieš na podpore fórum na to neslúži.
     
  7. pakáž

    pakáž User

    To bola moja prvá otázka otázka či sa to dá ešte riešiť cez podporu ked mi písali že za môj další email mi hrozí zablokovanie komplet pristupu k vsetkym mojím uctom a vasim hram, či to už vypršalo alebo tam nebudem môcť písať už nikdy ?
     
  8. Korben

    Korben User

    pakáž Ta za prvé ten nick mi tu vôbec nevyhovuje a vzhľadom k tvojmu problému mi je celkom jasné na koho to je mierené, tak že je viac ako pravdepodobné že ti s týmto nickom pozastavíme prístup na fórum.

    Čo sa týka tvojho problému, tak určite si komunikoval cez nejaký tiket s ktorým si začal komunikáciu s podporov , alebo ti podpora poslala tiket v ktorom boli otázky týkajúce sa overenia účtu. Tak že cez ten tiket by si mal komunikovať, no ak im odmietaš odpovedať na otázky , tak ti účet nikto nevráti. Podpora hry tvoje údaje nemôže zverejniť a je len na tebe či budeš spolupracovať, alebo nie.

    Dám ti ešte priestor na vyjadrenie a potom si to musíš riešiť len cez podporu hry, avšak tým správnym spôsobom , inak tam budeš písať zbytočne.
     
  9. pakáž

    pakáž User

    Tak vlastne ked odpíšem na email ktorý ste mi poslali vy je to v poriadku ?
     
  10. Korben

    Korben User

    Ja som ti nič neposielal , ale pokiaľ viem , tak s podporou treba komunikovať cez jeden email.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    pakáž: Ano, pokud chceš řešit, musíš na email odpovědět, nikoliv psát tím způsobem, že využiješ formulář pro nahlášení podpory.

    Odpověz na položené otázky přímo ve tvém emailovém klientu. Odpovídej ale jen na ten email, kde ti byly položeny zmíněné otázky.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.