Problém s pozvaními hráčmi ....

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem deblut858, 15/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. deblut858

    deblut858 User

    Prosím vás nemôžte sa na to pozrieť mám ten istý problém lenže ja som už mal mať aj tú odmenu za 25 pozvaných priateľov ...... :( :mad: PROSÍM POMOŽTE MI !
     
  2. Korben

    Korben User

    Mám veľký problém veriť tomu že si naozaj pozval nejakých priateľov do hry a že si si účty nerobil sámo_O a myslím že aj systém bude rovnakého názoru a tak si si odmenu asi nezaslúžil.
    A to je vlastne odpoveď. Nikto ti nepomôže a nikto ti odmenu nedá ak ti ju nedal systém, ktorý má na starosť prideľovanie odmien za priateľov.
     
  3. deblut858

    deblut858 User

    Kontá som si sám nespravil toto konto som mal aj predtým a mal som tam tie staré odmeny :( nemám dôvod aby som klamal ......
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud jsi splnil podmínky pro přidělení odměny ve starém systému a odměnu tam dostal, je možné, že ti hráči nedosáhli požadovaných levelů v novém systému. Dříve stačil level 7, dnes je třeba level 12 a ten zřejmě pozvaní nedosáhli a proto jsi odměnu nedostal, i kdyby jsi si ty účty nedělal sám.
     
  5. Nechci zakládat nové vlákno a tak se zeptám tady, protože se jedná o stejné téma. Jak to funguje s pozváním? Pozval jsem přes email dva kamarády. Jeden se mě objevil v seznamu potvrzených pozvání hned a ten druhý už má lv 6 a pořád ho tam nevidím. A účet zakládal na pozvaný mail. Já myslel, že pozvanému přijde na ten email nějaký odkaz a od to pozvání potvrdí, ale říkal že mu nic nepřišlo. Jak to prosím je. Stala se někde chyba nebo se mě v seznamu objeví později? Díky za odpověď

    ------------------------------
    Tak už se to vysvětlilo, kámoš založil účet dřív než přišlo pozvání :-(
     
    Naposledy upraveno: 4/5/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Master-of-VRU17 - treba si zalozit ucet cez email,ktory obdrzi pozvany priatel a na rovnakom servery hrat,inak sa nepripocita.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.