problem s prihlasením na server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem carbon-10, 27/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. carbon-10

    carbon-10 User

    Dobry den, mam problem s prihlasinim na server s uctom carbon-2, mam od neho heslo, aj email, no vsetko ked potrvdim mam srpavne heslo, tak ma to nepusti do systemu vyberu serveru, este vcera som tam hral, vedeli by ste mi pomoct? pisal som na support no neovpoveda.. ID : 55639318
     
  2. carbon-10 Podpora má na odpověď 48 hodin, tak vyčkej. :)
     
  3. carbon-10

    carbon-10 User

    bolo to poslane pred 4 dnami :)
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    to je zajímavý, před čtyřmi dny jsi posílal na podporu dotaz, proč se dneska nemůžeš přihlásit, když jsi ještě včera hrál? o_O

    zkoušel jsi poslat zapomenuté heslo?
     
  5. carbon-10

    carbon-10 User

    ja som hral na cz2, nevedel som sap rihlasit na cz1 a teraz sa neviem nikde
    -----------------------------------
    je tu nejaky admin co to zacne riesit kks? ? pisem na forum a pisu mi ze id nieje z uctu, no uploadol som im tam meno a heslo nech si to overia, ten ucet ma to id ktore som im poslal , tak kde je problem? ze by do malo nejake chyby a bugy?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/7/14
  6. Korben

    Korben User

    carbon-10 Netvor tu multiposty a na odpoveď si musíš počkať , my tu nie sme nonstop. Máme svoj súkromný život.
    Ty si hral na na CZ2 ? Nevedel si sa prihlásiť na CZ1 ? Ešte včera si hral ale na podporu si písal už pred 4 dnami ? Ty si už pred 4 dnami vedel že sa dnes neprihlásiš ?

    Čítaš vôbec čo tu píšeš ? Ty vložíš zlé ID a my máme chybu ?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.