Problém s přihlášením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem FULIS98cz, 17/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FULIS98cz

    FULIS98cz User

    Zdravím. Chci se zeptat,proč mi nejde se přihlásit na svůj účet. Kontroloval jsem jméno i heslo a asi 20x jsem to zkoušel znova a znova. No a ono se nic nestalo...."nevyhodilo" to okno např.:Nebyl nalezen žádný účet s touto přezdívkou a heslem. ,nebo Byl jsi identifikován jak ***-user. Tvé konto bylo trvale zablokováno.
    Toto jsem celkem nepochopil.... Zkoušel jsem to v Chromu,Exploreru,Opeře,Mozile a stále nic. Byl bych moc rád za odpověď na můj problém. Díky

    ID: 93622258
     
  2. A po potvrzeni se ti stranka aktualizuje, nebo 'se s ni nic nedeje'? Nemas na konci url napsane 'error', nebo 'calm down' ci neco jineho? Bud to vypada na ban nebo nejaky problem, v obou pripadech ale budes nejspis muset zrejme kontaktovat podporu. Nicmene nejdrive pockej na vyjadreni admina.
     
  3. FULIS98cz

    FULIS98cz User

    OK Díky
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Počkáme si na lepší popis problému pretože z tohto ťažko súdiť.

    Ono to niečo spraviť musí - vyhodí chybné heslo, error v linku a podobne.
     
  5. Korben

    Korben User

    Ja ocením tvoj príspevok zmazaním, ty nie si moderátor aby si niekoho posielal na podporu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, kolegovi to určite žily nepotrhá.
     
  7. mamina24

    mamina24 User

    za co je ban na hru a na jak dlouho mám v linku error 98 ale nevim že bych něco provedla
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.