Problém s připojením do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gaawii_Wolf, 15/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    ode dneška mam potíže se dostat na mapu (kvůli prodeji kamenů). Je to nějaký globální problém, nebo to mám jen já?
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 15/7/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    -baghira2-, To je rok staré. :)

    Gaawii_Wolf, čo tak trocha svoj problém rozpísať? Čo ti to robí, alebo nerobi, čo si urobil pre odstránenie problému, aké máš pripojenie, prehliadač. Máš všetko aktuálne? jednoducho, treba sa trocha rozpísať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Gaawii_Wolf pročetl sis co dělat, když mi nejde hra ? Zaměř se na údržbu PC. Jinak ještě doporučuju změnit hangár a zkusit se přihlásit na jinou mapu, než ses přihlašoval doteď. A když nic, tak pak zbývá to, co psal Korben.


    Btw: Korbene ty nás teda mateš. Že ty se nemůžeš rozhodnout jestli budeš Kroben nebo Korben GA? :p
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Sentiero, ja som rozhodnutý, vždy som bol Korben. :)
     
  6. no teĎ už ok ale předtim mi jen probíhala lajna Načítání a nic z toho kdyžtak LOCK už je ok :D
     
  7. Warden

    Warden User

    Považuji tedy za vyřešené.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.