Chyby Problém s pripojením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Samotarka, 14/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Samotarka

    Samotarka User

    Neviem či hrám Loading simulator alebo Darkorbit ale ak sa nemôžem nalogovať na vlastný účet je mi dosť zle :) dark za 12 rokov ide strašne dole čo sa týka mechaniky a podstate lagov...druhý účet mi ide nalogovať bez problémov prečo teda podpora odhrňa hráčov s tým že problém je na ích strane ked každý dobre vieme že server nezvláda brány hlavne v nedelu.

    dalšia vec už 2 dni mám nové spojení..pripojím sa na vedlajší účet a ide mi normálne..
    to už si ani brány nemôžem robiť ? bez toho aby mi to nepadlo ? bez toho aby som pol dna čakal na nové spojení ? sladký rok 2010 kde hra fičala tak ako mala ale teraz je to len loading simulator kde len čakáš kedy si môžeš v klude zahrať..
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Samotarka - cez vikendy je obtiazne sa prihlasit na ucet. Podpora ti nedokaze pomoct, kedze moze zasahovat na ucet hraca, nie do hry. Ono kym ti to nacitava to nove spojenie nechaj to tak, mne to raz trvalo 10 minut, ale pripojilo ma :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Samotarka

    Samotarka User

    ako ja čakám už 5h :) :) som seknutá v bráne logicky sa nenapojím do reštartu
     
  4. Samotárka niesi sama čo sa nevie pripojiť :/ ako spojiť 4 servery a potom polovica nemôže využíť v nedelu double na brány ani si zahrať bol to výborný nápad... kým boli spojené 3 tak to ako tak šlo...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. hra ide proste prišerne toto je za trest len neviem čo sme urobili že nas BP takto tresta
     
  6. ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** nehrát .. udělej double brány v noci.. A pak neděle nehraj.. Nebo si nezahraješ za mě..

    0:00 se naloguješ, uděláš brány ve 2 ráno jdeš spát, si klidný nebo se to nelaguje..

    Od 6:00 si nezahraješ, ze zkušenosti to vím.

    Hrát v noci je rozdíl nebe a dudy fakt :eek:

    PS: za mě na CZ2 sice hrálo pár hráčů, ale nelagovalo se to.
    Proč protože se naloguje 1000 hráčů a server spadne. Logika..
    Prostě to běží na nějakém rozbitém serveru. Stejně to nikdo nehraje..jak jsem psal :confused:

    Şмøkę●gãηja●ãиđ●FŁΎ™ nedají. Pochop běží to rozbitém serveru. Co chceš kompenzovat. Jedině to ukončit. Nebo at to uzavřou.. Na co by ti bylo nevím 10 tisíc urka za kompenzaci, když to bude stejné.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/18
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud by to měla být kompenzace, tak pořádna:
    1 000 000x urko, 400x LD, 10 000 ee, 1000x klíče kořisti a 20x HP.

    Neboť za Ti problémy co tím spusobili, je táto kompenzace to nejméně, co proto mohou udělat.
    Pokud si samotných hráču (né autopilotu) skutečně váži.

    P.S.: Síce to současné problémy nepořeší, ale aspoň by to bylo nějaké zadostučinění.
    Nakolik 4 nebo 5 serveru pokopě do jednoho spolu s bugy, lagy a s přerušovaním spojení,
    je to nejhorší řešení, co tady bylo a ze všech. Právě proto, že to zbylé hráče, tak strašně štve.

    Protože: Problém s pripojením, kterí spusobili, tu ještě nebyl. Akurát je k zlosti, všem hráčum.
     
    Naposledy upraveno: 14/10/18
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

  9. 123812

    123812 User

    Ve většině tvých názorů s tebou souhlasím. Ale tohle je asi moc. Každý by byl "skoro" full. I ti, kteří se ani nepokoušeli přihlásit.

    Pro mě by byla nejlepší kompenzace ta, že zabanujou všechny botaře. Hned by se hra méně lagovala, protože by byly servery zase poloprázdn
     
  10. Arya

    Arya User

    Při větším náporu hráčů na servru se bohužel tyto komplikace objevují. Někdo se dostane na mapu hned, někdo později. Budeme muset vydržet, co v BP vymyslí.

    Pro neaktivitu uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.