Problém s připojením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravim,

    1) Take mi nejde prihlasit se do hry. Stale tam jezdi zelene kosticky a nic.
    2) Ping: 44ms, Jitter: 1ms, Packet loss: unable to test - pry kvuli tomu, ze nemam novou javu - coz vzhledem k vysledku 3) nechapu - ale hral jsem a spadlo to behem hry, a pak to dela viz. 1), Javu aktualni mam.
    SpeedTest: ping 19ms, DL: 36.92Mbps, UL: 20,14Mbps
    3) Java: verze: 7, update: 51 (doporucena verze - zeleny nike), zadne neaktualni verze nenalezeny
    4) FP verze: 12,0,0,70 (pise, ze tato je aktualni)
    5) Mozilla FF verze 27.0.1

    Doplnujici info: OS: Windows 7
     
    DaronFtNever a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ked sem davas vysledky testov ping/speedtest,tak nech su pomocou linkov/obrazkov.
    No mne to tiez dnes na jednom servery slo tazsie,aj problem s prihlasenim a potom zas s nalogovanim do hry,tak som premazal cache a na treti raz sa to podarilo a uz nemam problemy,tak skus to aj ty.
     
  3. Taky mi to od rana nejde. Cache jsem promazal, vse mam aktualni, spojeni vyborne. Zkousel jsem to i na PC u kamarada z jine IP adresy. Stale nic.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  4. sundragon

    sundragon User

    ja som bol na mape 3-6 a som sa nenalogoval potom som dal obsadit hangar inou lodou , bol som na 3-1 a uz som sa prihlasil
     
  5. Mě příjde, že se nejde přihlásit jen na piráty.. Mám všechny lodě na pirátech a žádná mi nejde a načítá jen spojení :)
     
  6. piec

    piec User

    Zatial viem len ze tieto mapy nejdu : 3-6,1-6,5-2,5-3 ale ked si vyberete na inej mape hangar a nacitate tak vam to pojde ale neviem o vsetkych mapach ktore nejdu zatial,ja som na 3-7 a ta mi ide v pohode ,viackrat som sa odhlasil aj prihlasil a v pohode
     
  7. Diky za radu Sundragone, funguje to.
    Aktivoval jsem si (nekolikrat) lod ve druhem hangaru a neslo se prihlasit. Po aktivaci lode Spearhead ve tretim hangaru tzn. konecnem (mam 3) se slo prihlasit. Pak jsem znova aktivoval prvni hangar a uz to bezi.
     
  8. sundragon

    sundragon User

    mne uz ide aj 3-6 uz to asi opravili
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No uz by to malo ist,ci este sa niekto nevie prihlasit,resp. nalogovat do hry?
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    jo zapomnel jsem server (GE2) a ID. Kazdopadne to je jedno. Uz to jede
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak uz by to malo byt v poriadku teda,ked to ide.
    Dalej nie je co riesit.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.