Problem s raketometom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Sky.Nymph-, 22/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mam dosť velky a zavažny problem ktory mi nejde odstraniť , aj ked mam v hangari nastaveny raketomet v lodi , píše mi na mape že raketomet nieje nainštalovany , skusil som si kupiť aj ten lacny ale nepomomaha pls pomožte
     
    gumak tohle ocenil(a).
  2. -Sky.Nymph-
    Ahoj
    Raketomet si musíš ještě aktivovat na mapě v cpu...
     
    gumak tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HΞℓℓ•Câηηση - ty pises uz o aktivacii CPU Auto raketometový CPU RL-LB1 a nie o raketomete.
    -Sky.Nymph- - ak mas raketomet v lodi a taktiez k dispozici rakety do neho( predpokladam,ze v oboch konfach ho mas) tak si v hre klikni na raketomet a zvol ktorymi raketami budes strielat.Pripadne odporucam kupit si autoraketometove CPU,co som vyssie dal na to link.Ten umoznuje automaticke odpalovanie,ale musis ho v CPU potom aktivovat a taktiez aj municiu,ktorou ma strielat.
     
    gumak tohle ocenil(a).
  4. Omlouvám se,neuvědomil jsem si,že raketomet se může ovládat taky ručně,bez CPU :oops:
     
    gumak tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. a nemáš ten raketomet jen v jedný konfiguraci? :)
     
    gumak tohle ocenil(a).
  7. mam ho len v jednej
    ==
    aha ok dik zabudol som na to že mam prehodene konf. :D dakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
    gumak tohle ocenil(a).
  8. Belgam

    Belgam Guest

    -Sky.Nymph- nepis tu posty pod sebe,ale pouzij tlacitko upravit.

    Vyreseno a uzamknuto.

    LOCK
     
    gumak tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.