Problém s rychlostí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mini_Hunter_CZ, 12/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj , mám takový problém s rychlostí ... má se to tak že mám Loď Citadel a v ní 20 generátorů rychlosti (pohonu) G3N-7900 a promerium jako upgrade a střílel jsem do Aegise který měl taky full rychlost (480) jako já , ale já jsem letěl těsně za ním a on mi najednou uletěl ... kurzor myši jsem měl těsně za jeho lodí a tlačítko bylo stisknuté a myš je relativně nová a není poškozená( podání na zem ,bouchání do ní apod.) a taky se to nestalo poprvé ... ale mě se toto nikdy nestane že bych nekomu uletěl takto i když mám full rychlost a taky jsem použil schopnost ,,zrychlení'' která mě nezrychlila ... i když mě má zrychlit ... prosil bych vysvětlení nebo aspoň nějaké rady ....
    Díky, Mini_Hunter_CZ
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Najskor presuniem temu do spravnej sekcie,kedze upozornujes na technicky problem.
    Odkedy maju Aegis a CItadel rovnaku rychlost,ked maju naj full generatory pohonu a promerko? :rolleyes:
    Citadel rychlost: 240 + 20 x 10= 440 x 1,2 = 528
    Aegis rychlost: 300 + 15 x 10 = 450 x 1,2 = 540
    Vidis ten rozdiel?
    Odkial si vzal to cislo 480?

    Samozrejme,ked su rovnako rychle lode,tak zalezi od pripojenia,kto ma ake a podobne:
    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. To sa stava ked tvoj net nestiha. Proste na monitore vidis ze ste takmer pri sebe ale system to ma vygenerovane tak ze je o dost dalej od teba, lenze tvoj pocitac to nespracoval. No a ked to konecne spracoval, videl si to akoby ti velmi rychlo uletel... chapes?
     
  4. †°ºHead**Hunterº°† jo chapu ... diky , Punisher pocitam to tak ze 240 (citadel) + 200 + 20% = 240 + 240 = 480 , kamosovi to taky zobrazí tu rychlost pri nadopovani i v hangaru me ne ...
    ----------------
    ja tam nepocitam ze to zrychli i tu lod , kdyz se pise ze to prida jen do generatoru ..
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. no kdyz jsem to zkousel , pri letu dat promerium do generatoru aniz by jsem mel v lodi pohony tak me to nezrychlilo a mel jsem zaple i pohony (v nastaveni) ... tim myslim cim vestsi rychlest tim vetsi ,,kouř'' (ten ocas za lodi)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mini_Hunter_CZ - a ako vies,ze ti nestupla rychlost?Tachometer nemas predsa na lodi :) Ono to zvysi celkovu rychlost a ta lod ma uz zakladnu rychlost zabudovanu v sebe,cize generatory pohonu s ktorymi sa neda manipulovat ani hybat a nie je ich vidiet,lebo uz su zabudovane v lodi.Mne taktiez na citadele vzdy unikne aegis,pretoze je rychlejsi proste a ked som ja na aegis a potihrac tiez,tak mi neujde.Ak by som mal problemy s pripojenim,tak by mi usiel aj na aegise.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.