Problém s účtem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Čarovný, 25/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čarovný

    Čarovný User

    čau, mám problém s jedním acc .. mám ho normálně na mailu už dlouho, ale když se chci přihlásit, kliknu na LOGIN a znova se mi načte přihlašovací stránka Darkorbit.cz poradíte prosím co to znamená ?
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Čarovný naprosto nerozumím ani slovo tomu na co se ptáš nebo co máš za problém.
     
  3. Čarovný

    Čarovný User

    Dobrá tedy .. Mám dlouho jeden účet
    Když se na něj chci přihlásit, nejde to .. dám LOGIN a stránka nijak nereaguje ..
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Vyzkoušej jiný prohlížeč.
     
  5. Čarovný

    Čarovný User

    skoušel jsem, taky u bratrance .. u kamaráda .. nikde to nejde .. nechápu to
    ostatní acc normálně fungujou
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Pak se poptej na podpoře hry zda je tvůj účet v pořádku.
     
  7. Čarovný

    Čarovný User

    dobře stačí napsat jméno a server?
     
  8. Sid

    Sid Guest

    Spíše ID a server, případně BIG
     
  9. Čarovný

    Čarovný User

    a jak mám zjistit ID když se na acc nedostanu ? :(
     
  10. Sid

    Sid Guest

    Z papírku kam jsi si ho opsal při založení účtu? Pokud ID nevíš, bude asi velký problém zjistit o který účet jde. Napiš na podporu o účtu všechny informace, které víš a uvidíš.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Čarovný - ak si niekedy komunikoval s podporou hry,tak medzi starymi emailami by si mal mat odpovede a snad tam najdes aj ID,pripadne na starom fore si nepisal nikdy ohladne nejakej veci,kde by si zverejnil svoje ID,ci z kolkych ziet,si mal kolko havocov,tam sa tiez zverejnovalo ID,pripadne v podpise si ho nemal?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.