Problém s účtem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ▪BL4cK▪69▪BuSHIDO▪, 15/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny uživatelé Dark Orbitu,
    mam takový problém s účtem a to je že si nemůžu změnit heslo ani email jelikož tenhle účet je zaregistrován na starý email od kterého si nepamatuji heslo ani kontrolní otázku. Ale jelikož je ten email starý cca 6-7 roku a sem si jistý že na ten email se nikdo nepřihlásil za tu dobu takže je pravděpodobně už dávno smazaný i když není ten email možná starý 6-7 roků možná je starý 2-4 roky ale i tak vím že pokud je email neaktivní půl roku tak přijde na ten email od administrátoru email že pokud bude dal email neaktivní tak že ho smažou. A vím že na ten email nikdo nechodil za tu dobu jelikož neznal opravdu nikdo heslo ani kontrolní otázku že by mi se tam někdo dostal. A tak nevím jak vyřešit tenhle problém jelikož si nemůžu změnit heslo ani email protože ten potvrzovací link který vám Dark Orbit pošle automaticky když si měníte heslo či email tak ten potvrzovací link chodí na email který již už určitě neexistuje. Mě by to tolik netrápilo ale jelikož se mi někdo dostal na účet cca před 3-4 rokama tak mě to dost vadí jelikož bych si chtěl třeba někdy zaslat nějaké uridium ale bojím se toho že ten člověk co se mi sem dostal že zase pujde na tenhle účet a prodá mi věci které jsem si koupil za peníze. Takže bych vás poprosil o radu jestli to jde nějak řešit a jak to mam řešit. Na podporu seznamu jsem se obrátil ale nic z toho nebylo jelikož neznám kontrolní otázku a nedával jsem si při registraci toho email žádný kontaktní email ani jsem si ho neověřoval přes telefoní číslo. A tak bych byl rád kdyby jste mi poradili co s tím mam dělat.

    Předem děkuji za odpověď
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak to se obavam zes uz vycerpal vsechny moznosti, pokud nevis udaje a neuspel jsi ani na podpore poskytovatele emailu, asi uz si heslo ani email nezmenis.
     
  3. To si taky myslím ale tady není problém v tom že si nepamatuji heslo od emailu ale tady je problém v tom že ten email který jsem zadával při registraci tohoto účtu už určitě neexistuje protože administrátor seznamu ho už smazal kvůli neaktivitě víc jak 4 roky takže opravdu nevím co s tím protože ten potvrzovací link chodí na email který je smazaný. A určitě vím že seznam nemůže obnovit email nebo něco podobného a když jsem si zkoušel založit email s tím jménem jako byl ten starý tak jsem taky neuspěl jelikož mi to napsalo že to jméno je zabrané a došlo mi že ne jen já jsem mohl použit takové jméno emailu takže si to jméno mohl už někdo dát. A ještě jsem zapoměl dodat že jestli by nešlo nějako že by mi hl. administrátor nenastavil ten email který bych si přál kdyby jsem nějak dokázal že tento účet je můj nějak přes ip adresu nebo podobně jestli by tohle nešlo
     
  4. Naposledy upraveno: 15/8/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    ▪BL4cK▪69▪BuSHIDO▪ Nikto ti nemôže zmeniť emailovú adresu tvojho účtu. Tak že v tomto smere ti tu nikto nepomôže. Email je základ bezpečnosti účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. No kdyby to byl slabši účet i když pro každého je ale pro mě není a nechce se mi začínat znova :/
     
  7. Mě by to tolik netrápilo ale jelikož se mi někdo dostal na účet cca před 3-4 rokama tak mě to dost vadí jelikož bych si chtěl třeba někdy zaslat nějaké uridium ale bojím se toho že ten člověk co se mi sem dostal že zase pujde na tenhle účet a prodá mi věci které jsem si koupil za peníze.

    A má cenu vrážet peníze do auta, od kterého má už nějaký zloděj klíče?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. No to ne ale já už celkově nechci nějak vrážet peníze do darku protože jsem měl full iris i lf3 štity pohony atd... a musel jsem to prodat aby tam přestal chodit a to bylo někdy před 3-4 rokama a tedka mam 1iris full lf3 šity pohony studujci body mam 19 mam peta tam je kamikaze 3 atd.. a pro mě je už tohle na dost dlouho protože kdybych udělal novej účet tak bych do něj nevrazil ani korunu a prostě hraním je to na dlouho jelikož mě nemá kdo potahat atd... ale mě baví dark ale prostě od začátku hrát to už bych asi ani nehrál :((
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.