problém s ukolem - Je to past!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem By-eXaMpLe_н, 30/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zeus

    Zeus Guest

    Na tento tvůj adstavec :malá poznámka na okraj. s tím, že mi nebylo připsáno 10 EMPů se vyrovnám, ale, že se k hráčům apriori přistupuje jako k někomu, kdo si vymýšlí a lže, mi opravdu vadí. přitom možnost podat důkazy je na straně hráčů výrazně nižší, než co mohou zkontrolovat admini BP.
    Odpovím asi takto:Je totiž spousta hráčů,co si vymyšlí,že nic nedostali,odměnu utratí a chtějí ji znova.Bohužel se to stává i často,proto ta opatrnost ze strany podpory.Neztrácej naší přízen,vždy vám rádi pomůžeme,co bude v našich silách. :)
     
  2. Korben

    Korben User

    »†prchlik†« Ak by sa to niekde zapísalo, tak by si to určite dostal. Ak to nemajú kde overiť tak sa bohužiaľ nedá nič robiť.
    Mal som podobný problém ako ty a dopadol som tak isto. Proste ak to nejde , tak to nejde. Nedá sa nič robiť.
     
  3. jj, to chápu Korbene. škoda, že získání EMPů není zapsáno v deníku, tak jako např. pirátské klíče nebo zisk logdisků. bylo by to hned jasnější.
    ještě jednou díky za ochotu, že jste se věnovali mému problému a přeju všem ostatním hráčům, aby neměli takovou smůlu jako já.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.