Problém s úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kadakanec, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kadakanec

    kadakanec User

    Zdravím,
    zjistil jsem, že mám z nějakého důvodu problém s úkoly. Ani když si dám "zobrazit aktuálně nedostupné mise", neukáží se mi úkoly na piráty. Mám tu pouze jeden - "Z čistého nebe" - a ani ten nemůžu přijmout. (jsem level 15)
    Děkuji za pomoc.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/14
  2. kadakanec

    kadakanec User

    Mohl bych se zeptat, proč dostávají odpovědi rychleji hráči, kteří napsali příspěvek několik hodin po mně?
     
  3. To bude možná tím že se neví co s tebou :D. Ne, to byl vtip...moderátoři mají i svůj osobní život a nemohou tu být nonstop.

    Standartní otázka, zkoušel jsi promazat cache prohlížeče a poté si znovu úkoly projet?
     
    Naposledy upraveno: 25/5/14
  4. kadakanec

    kadakanec User

    Já to chápu ;) jen mě naštvalo, že borec dostal za 8 minut odpověď a já čekám hodiny a pořád nic :D
    zkoušel jsem to a nic, prostě nefunguje
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-kompletni-seznam-ukolu.390/ žádný z těch pirátských úkolů není dostupný, mám právě jen ten jeden, který nemůžu nevím proč přijmout :/ poslal bych screen, ale koukám, že sem nejde nahrát obrázek z PC..
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    tyhle úkoly už nenajdeš, počátkem roku byly vyřazeny a nahrazeny novými. :) teď jsou tyhle
    Seznam nových úkolů ale ještě to není kompletní. co se týče toho který nemůžeš přijmout, najeď myší na "přijmout" a vyskočí tabulka s nutnými úkoly které musíš splnit před přijetím tohoto.

    btw. někdo z modů nebo adminů, asi by nebylo od věci do názvu téma se starými úkoly napsat něco jako neaktuální nebo něco takového, aby to nepletlo lidi :)
     
  6. kadakanec

    kadakanec User

    aha, tak to se omlouvám, hrával jsem 2 roky zpátky a hned na 12tým levlu jsem mohl dělat úkoly na piráty, nechápu, proč jsou teď najednou až od 16týcho - trošku blbost to takhle předělávat.. no nic, díky moc za radu:) ještě se v novým darku moc neorientuju, to bude tím:) čau a užij si zbytek dne;)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    kadakanec blbost je slabost rozumu a nedostatek duševních schopností. Polemizovat o tom zda vrozená či starobní (tzv. Dementia senilis) zde nemá cenu.

    Blbost nemá nic společného s ,,předělávkou,, úkolů, prostě došlo k jejich aktualizaci, nic víc.



    Edit: v tvém případě bych raději to slovo vůbec nepoužíval, kanče. Úkoly
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.