Problém s updateom generátorov a rakiet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Claimer, 2/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Claimer

    Claimer User

    Prajem pekný deň, dnes som si poslal várku zo skylabu - 9073 cca sepromu. Týmto množstvom som si updateoval rakety, a čo sa stalo, zobrazilo hodnotu, tá v zápätí zmyzla, update nič, a po seprome ani stopa. Myslel som, že vývojári niečo ako pojistka poznajú. Ak sa dá vrátiť seprom, prosím o to. taktiež tento problém vznikol s malým množstvom. 1kusom proméria som chcel updateovať generátory štítu/pohonu, niekedy sa stalo že to proste odpočítalo suroviny ale efekt nikde. Bolo potrebné to zopakovať. To by som aj bral ale pri 9K seprome ktoré sa stratilo kôli takejto chybe, to už je dosť.
     
  2. Mrakodrap

    Mrakodrap User

    To se mi stává taky ale zatim vždy stačilo přihodit někde to 1 promko třeba do pohonu nebo přelogovat a bylo to tam...
     
  3. Claimer je to tak jak píše Mrakodrap, stačí na cokoliv přihodit klidně jenom jeden kámen a načte se ti to.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  5. Claimer

    Claimer User

    Tiež som myslel. Prihodil som 1 promérium, či vypíše dialóg na preupgradovanie zo sepromu na promerium ale namiesto toho tam bolo promerium na 20 kusov rakiet a to je ten hlavný problém.
     
  6. Claimer kdybys tam dal znovu seprom, tak by to nezmizelo, takhle se to nahradilo...
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Claimer A preco davas promerium na rakety upgradnute sepromom? Takto si nahradil seprom a miesto toho si tam dal 1 promerium.

    Bola to len zobrazovacia chyba a stacilo pridat 1 kus sepromu bud na rakety, pripadne 1 promerium do pohonu a 9000 sepromu by sa ti znova v raketach nacitalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. A ak by si nemal už ten 1 seprom alebo nič v lodi, ako ja dnes v zete čo som si dal všetkych 9k sepromu do laserov, stačí dať F5 a je to tam aj bez pridania.
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že se to tu už někdy řešilo. Občas se prostě stane že při upgradu laserů nebo raket apod, se množštví, který tam vložíme nezobrazí. Stačí jen kamkoliv (lasery, štíty) dát i jeden kousek nějáké rudy a vše se zobrazí tak jak má ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. jisap123

    jisap123 User

    Jinak mě se stává to, že při upgradu pohonů / štítů se mi přidané štíty/rychlost nezapočítá. Musím dát relog (a to zobrazovací chyba nění)
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Celkovo odporucam po upgrade vzdy restartnut herne okno, ono totiz aj ked suroviny nezmiznu a odratavaju sa, efekt na dmg nereaguje a je trea relognut. Osobne som si to vsimol uz velakrat, je to citit hlavne ked mate vysoku dmg(nad 40k) a davate napr. cubikony.

    Cize ak si robite zasobu promeria alebo sepromu, tak vzdy po upgrade relognite.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.