problem s upgrejdem a npc co nejde klik

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK, 2/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jsem rád že bp vše funguje od npc co nejdou nakliknout (na pallá interceptor)a upgrejdy co napíší že se zvíšil level ale furt je tam starý
    sice to upgrejdlo v záznamu ale je tam stále starý lvl 2x a můžu znova u 16lvlu a jednoho po té šestnácte na15lvl.
    jsou furt jak před upgrejdem
    mám
    id[​IMG]79094480
    servr česko1
    může to někdo opravit?
    ´dík
    -------------------------------------------
    jo ale v hangáru to je podle záznamu,ale v té nabýdce na upgrejdování to je jak bych neupgrejdoval
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/14
  2. Korben

    Korben User

    Ty sa asi v živote nenaučíš prispievať na fórum. Nepíš viac príspevkov pod seba ale nauč sa dopniť svoj príspevok pomocou možnosti UPRAVIŤ, ak pod teba ešte nikto nepísal. Poriadne si už konečne prečítaj Jak správně přispívat na forum potom Co dělat když mi nejde hra? , ďalej Jak si ověřit kvalitu připojení

    Potom si pozri prvé témy v tejto sekcii.
    Keď že nie len v BP všetko funguje, ale funguje to aj u mňa a to v BP nie som, tak:

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.