problém s uridiem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ciberada, 31/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciberada

    Ciberada User

    Zdravím jeden přítel mi dobil nějaký uridium na účet(dlužil mi to) ale nastal problém se kterým jsem se nikdy nesetkal na účtě mám 200 000 Uridia ale když kliknu na uridium tak je tu hlášená chyba.

    Momentálně dlužíš: 99,81 €. Zaplať prosím obnos do 13.11.2014.

    Upozornění:

    Pokud nebude částka zaplacena do uvedeného data, bude tvé konto deaktivováno!

    Pomocí jednoho kliknutí můžeš platbu provést rychle a jednoduše:




    Absolutně jsem se stímto v životě nesetkal a nevím co stím ? a nerozumím větě : Pokud nebude částka zaplacena do uvedeného data, bude tvé konto deaktivováno!
    jak deaktivováno ? účet na kterým hraju nebo uridium co je dobité ? Děkuji za vaše rady.
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Mě zaráží to, že se ti Uridium přičetlo aniž bys nejprve zaplatil. Nebo BP už dává na sekeru?

    A není možné, že by ten tvůj přítel platbu stornoval a tím vzniknul tento dluh?

    Zřejmě tím konto mají na mysli konto s Uridiem, kdyby psali o účtu, napsali by přece účet.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/14
  3. Ciberada

    Ciberada User

    jojo já si taky myslím a právě mi příjde také divné když přeci něco stornují tak to automaticky strhnu .. je to prostě divný a doufám že když ten dluh nezaplatím tak mi to prostě strhne uridium a nebude se to dát nějak řešit nebo absolutně nevím setkal jsem se stímto případem poprvé.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Ciberada: Možná problém souvisí s problémy u PSC, které se tu před nějakou dobou objevily, kdy došlo ke stornu plateb a peníze se vrátili zpět na PSC. Osobně bych ale raději zaplatil, protože si myslím, že tou deaktivací se myslí deaktivace tvého účtu. Pravděpodobně nepůjde o jeho zrušení, jen zablokování do doby, dokud dluženou částku neuhradíš. BP "na sekeru" opravdu nedává. Bohužel to, že problém vznikl u tvého přítele nikoho asi nebude zajímat.
     
  5. Ciberada

    Ciberada User

    No Vím že platil kreditní kartou a vím že se mu peníze nevrátily a taky vím že se tato částka nelze zaplatit jinak než psc...
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Ciberada: Pokud má doklad o zaplacení (což najde ve výpisu z účtu) je možno problém řešit na platební podpoře. Domluv se se známým ať ti poskytne potřebné informace. Ale ať si dobře zkontroluje, že později nedošlo ke stornu platby.
     
  7. Korben

    Korben User

    Ciberada Jediné vysvetlenie je , že prišlo k stornovaniu platby a myslím si že karta s ktorou bolo platené, bude daná asi na čiernu listinu a uridium bude strhnuté. Lenže to si musíš potom riešiť s kamarátom a s platobnou podporou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ciberada

    Ciberada User

    Takže když to teď nezaplatím tak se pouze strhne uridium nic s účtem se dít nebude doufám ? jinak díky za komunikaci ;)
     
  9. Korben

    Korben User

    Neviem presne čo sa stane, to čo som napísal je len moja domnienka. S týmto skúsenosti nemám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ciberada

    Ciberada User

    Dobře.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.