Problém s vipínaním a zapínanim peta.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TĦE-ĦeŁŁ_†, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. už sa samovolne nezapína :) ale mechanizmy si mení vždy po svojom a kedy chce
     
  2. Korben

    Korben User

  3. vždy ked mi to sekne tak mi to zapne peta omg
     
  4. Korben

    Korben User

  5. lenže mne to nelagovalo úpredtím ... až kym som prešel do inej firmy
     
  6. Korben

    Korben User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† Nevidel som tu od teba jediný výsledok testov pripojenia , ani si sem nevložil ID o ktoré som ťa žiadal.
    Tak že posledná šanca.

    Dodáš ID , Urobíš testy pripojenia a podrobne popíšeš svoj problém. To znamená presnú situáciu pri čom tvoj problém vzniká.
     
  7. ID 77918922 ,,,, spravil som testy pripojenia

    Ping 143 Ms
    Download speed 27,75 Mbps
    Upload speed 2,32 Mbps

    a problem spočiva že ak napríkla prechádzam zo stránky napr Facenbook na herne okno DO tak mi to len sekne maličko napr na pol sekundy a potom ked to odsekne tak je P.E.T zapnutý
     
  8. Korben

    Korben User

    Tak keď hráš, tak hraj a nelietaj po FB . Toto nieje chyba hry , ale chyba niekde u teba. Či už ti to robí pripojenie , alebo hardware v tvojom PC , alebo programy ktoré ti pracujú na pozadí PC. No určite by som ti odporúčal aby sa ti na to pozrel niekto kto sa tomu rozumie.
    Test pripojenia sa sem vkladá tak ako to je popísané v následujúcom odkaze.Jak si ověřit kvalitu připojení
     
  9. može to spôsobovat aj to že som si dal odznovu nový WIN ?
     
  10. Korben

    Korben User

    Aký win ?
     
  11. že som si odznova nainštaloval Windows
    ------------------------------
    lebo ked som mal asi rok vkuse tak to šlo uplne bez lagov ,,, lenže akonahle som si oznovu všetko nahodil tak to laguje .... može to byt tým ? alebo aj že som nečo zabudol nainštalovat ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/11/14
  12. Korben

    Korben User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† Nepíš viac príspevkov pod seba , ale využi možnosť upravit svoj príspevok, ak pod teba ešte nikto nepísal.

    Tak že podla tohoto odkazu sem vlož výsledky testov pripojenia.Jak si ověřit kvalitu připojení Ďalej doplň test na Javu a Flash player.

    Tému presúvam do vhodnejšej sekcie. Táto téma nemá nič spoločné s Technickými otázkami k akciám.
     
  13. Korben

    Korben User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† Testy na server Budapešť a Kežmarok, sú zbytočné ale aj z tohoto je vidieť , že buď nemáš aktuálnu javu, alebo ju nemáš v prehliadači povolenú a doplň aj tie testy na javu a flashplayer , ide o to aké verzie máš aktuálne v PC.
     
  14. Korben,omlouvám se za OT,ale před pár dny jsem aktualizoval FP a pokud se kouknu na to,jestli ho mám aktuální,objeví se mi v té tabulce tato verze :
    Firefox, Mozilla, Netscape, Opera (and other plugin-based browsers)15.0.0.223

    Problém je ten,že mi to ukazuje vyšší nainstalovanou verzi :
    You have version 16,0,0,219 installed

    Hraju na W7 x64,Opera

    Od té doby se mi hra dost seká,i když fps pořád +/- 60,Ccleaner samozřejmě používám.
    http://www.pingtest.net/result/110810204.png
    http://www.speedtest.net/my-result/3915948740
    Java Version 8 Update 25

    Chci tím jen říct,že dokud mi verze FP souhlasila s mojí nainstalovanou,hra běžela celkem plynule a některé problémy,co tady hráči popisují mohou vznikat právě Flash playerem.
     
  15. Korben

    Korben User

  16. kde mám tie testy najst ?
     
  17. Korben

    Korben User

  18. Toto robí aj mne ale prišiel som nato že prečo.
    Keď hráš dark a prepneš sa na FB tak ten flash player je ešte stále aktívny a keď na FB stránke stlačíš E tak sa ti zapne pet a keď stlačíš C tak sa ti prepne konfa (mechanizmy). Hráš dark , klikneš na fb , začneš niečo písať správu niekomu a nevšímneš si a píšeš E C a neviem čo a ono ti to reaguje v hre.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Preto sa odporúča hrať, ak človek hrá, a nie behať po FB ;) To isté je aj s chatom v hre, ak nekliknete do riadku a začnete písať skratky reagujú.

    Problém by sa dal čiastočne vyriešiť tak, že hru máte napr. v Opere (FP z PC) a FB si zapnete napr. na chrome (integrovaný FP). Len teoreticky, neskúšal som to, resp. nemám problém s viac otvorenými oknami v prehliadači.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.