Problém s výbavou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄•K€ŁÏŝęK•►, 20/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den
    1.Vyndavala jsem ze Spearhead vybaveni, a když sem to chtěla dát do Aegisky tak se mi ztratila.
    2. Download 3.945 Mbit, Upload 194kbit, ping 219. 4 ms
    3. Java verze 7 update 65
    4. Verze 14.0.0.145
    5. 30.01599.101
    6. 66905699 cz2
    Děkuju za rychlou odpoveď
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄•K€ŁÏŝęK•► - skusila si aj obnovit stranku a teda hangar,nech sa ti ta vybava nacita na opätovne vlozenie do inej lode?
     
  3. Zkusila jsem vypnout a zapnout počitač, a obnovit stranku od rána nemám tu výbavu :( nevím co, udělala jsem uplně všechno a nic :( irise apis mám ale výbava a havoci a jedna lf 4 mi chybí
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄•K€ŁÏŝęK•► - vybava lode len tak nezmizne.Nemas nahodou v inej lodi tu vybavu?Pozri si bilanciu,ci nahodou tam nemas napisane,zeby bol predmet predany.
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky
    zkus překliknout z jedné lodě do druhé. Tedy pokud jsi teď v lodi aegis,tak překlikni do spearhead a pak zpátky na aegisku. Mě se to taky stává.Zkus příště vydělávat vybavení z lodě před warpem. Protože pokud vybavení neodstraníš (zubatým kolečkem) ,ale přetahuješ to myší ručně tak právě dochází k tomuto...
     
  6. Noo v jiné loďi, to nemám koukala jsem :( a na cz 1 mi taky chybí výbava, a nemám to prodaní, klidně se podívejte na můj acc, ale ja jsem si to neprodala by to tam bylo napsané a to nemám .. Jak poradíte? Prosím
    --------------------
    A překlikla jsem to asi 20x nic prostě :(
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Zkouším to, a nic nemám to co teď? :/
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Kubino

    Kubino Guest

  11. ID: 66905699
    ------------
    Zistili jste něco? :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/14
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄•K€ŁÏŝęK•► - uz raz som ti pisal,ze tu netvor multiposty.Az tu bude kolega s pravomocami,tak napise,co zistil na tvojom ucte.
     
  13. Ahoj
    Možná hloupá otázka,ale nikde jsem tady nevyčetl,že bys výbavu z lodě vyndala z obou konfigurací - přesvědčila ses,že máš opravdu obě konfigurace vyndané?
    Pokud vybavení vyndáš jen z jedné konfy,nemůžeš ho pro jinou loď použít...
     
  14. už to tam mam , ale děkuji všem za pomoc.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.