problém s vyhledávačem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem osobnost, 29/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. osobnost

    osobnost User

    Čau chci se zeptat proč mi nefunguje vyhledávač? Zapnu ho chvíli vyhledávám pak přepnu konfu a když ho chci zapnout po druhý tak vidím jen pár NPC a ostatní zmizí
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    osobnost mohl by jsi to trochu lépe popsat, osobně nerozumím co chceš říct.
    Myslíš vyhledávač v PETce? Používal jsi ho už někdy předtím?
     
  3. osobnost

    osobnost User

    jo myslím vyhledávač npc v petce,ano používal jsem ho již dříve a ted jde o to že dám např. vyhledat ubermordona na rychlé konfě,když ho vyhledám tak přepnu na tvrdou a sundám ho,pak přepnu zas na rychlou a hledám dál, tohle se furt opakuje a cca po 3-5 vyhledaných ubermordonů mi při zapnutí vyhledávače zmizí z nabídky ubermordon a další npc takže mužu vyhledávat jen nějaké,vždy to dopadne tak že musím přelogovat a pak to funguje
     
  4. Něco podobného jsem zaznamenal u Meteoroidů. Mám ho navoleného v zaměřovači, po zničení mi zůstane zobrazený jeho symbol. Pokud nepřepnu konfu, při znovuobjevení Meteoroida ho začne PETka hned zaměřovat. Pokud ovšem přepnu konfu dřív, než se Meteoroid objeví, neukáže se toto NPC ve výběru ani po té, co se na mapě respawne (doufám, že jsem to popsal alespoň trochu srozumitelně). Pomůže vypnout PET a pak znovu funguje, jak má.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    PetriCZech™ To je ale tvoja chyba, ak mas zamerany meteor a po jeho zniceni prepnes konfu, tak ti to samozrejme vyhodi chybu kedze dane npc nie je na mape. A potom ti ho nezobrazi pretoze mas jednoducho vyhodenu chybu vo vyhladavani. Odporucam po kazdom puknutom meteore vypnut PET a zapnut az ked sa objavi.

    osobnost A nebude to nahodou tym, ze ten ubermordon v danej chvili nie je na mape? Ak ich pukas rychlo po sebe nestihnu sa respawnut a na chvilocku dane npc zmizne z vyhladavaca.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. osobnost

    osobnost User

    to je docela možný nad tím jsem nepřemýšlel protože jsem si myslel že jich tam není omezený počet a že se respawnujou hned po sestřelu
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    osobnost Ono by to mohlo vysvetlovat to miznutie. V minulosti som totiz robil ulohy na uber mordony s vyhladavacom a tiez mi par krat mordon zmizol. Po chvilke lietania sa znova objavil vo vyhladavaci, hru som nerelogoval.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.