Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* to se nikdy nestane :)
    ale mohli by jsem dostat aspoň 200 extra energie za to 32 hodinové čekání :)
     
  2. Děkuji BP,opravdu firma,kde to funguje.Nic nikomu neříct,nedělat nic a hlavně dělat z nás,hráčů,tupé stádo!Jen tak dál!!!!!!
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Sentiero tohle ocenil(a).
  4. Nedají nic. A pokud jo tak zase Hádesku :D
     
  5. Sid

    Sid Guest

    MrTrueThomCZ dobrá brána s dobrou odměnou, mě osobně by jako kompenzace postačila.
     
  6. MuadDib85[CZ] Neurážej tupec jsi tak maximalně ty, když vymyslíš něco tak stupidního jako jsi sem napsal. Z některých už tady píše závislost na této hře. Vzpamatujte se
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Mam 1 otazku: kdyz nemam CPU opravy letounu koupene a treba ho vydrazim, nebo koupim, je mozne ho nejak dostat do lodi, kdyz nejde "hangar -> vybaveni"?

    Jinak prosim vas vsechny, kdo tu pisete o nepracovani o vikendu - tyhle reci si nechte nekam. Pokud o vikendu BP bere penize (je mozne si zaplatit cokoli), ma o vikendu i pracovat (a mimojine orpravovat chyby). Ja take v praci nechci placene vikendy, aniz bych o nich pracoval. Trzni princip - zaplatim za zbozi - chci to zbozi. Navic co by opravdu meli udelat: Na uvodni obrazovce by se melo objevovat okno s tim, ze je nebezpecno letat, nepujdou opravit letouny, atd... Kdyz je nejaka akce, to na nic cekat nemusime a bezne musime odklikavat okna i 3.

    Jinak me je to jedno - nelitam, neb mam iris na 98%, pockam si az to bude ok, premko nekupuju a uprimne lituji tech, kdo ho ted maji (nebo jine casove omezene vyhody).
     
  8. mě osobně už vše běží jak má :)
     
  9. duogamers

    duogamers User

    Už mi to funguje, nevím, jestli to BP opravilo, nebo to bylo tím, že jsem vypl toto a znovu zapl :D [​IMG]
     
  10. Sid

    Sid Guest

    -xghost- nejde vybavení, tak to CPU nijak do lodi nevložíš. Mimochodem už jsem to zde jednou psal, to co si platíš dostaneš nebo ti snad na účet nebylo připsáno uridium nebo nějaký balíček nemáš aktivní?

    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ uprav prosím svůj příspěvek do čitatelné podoby, dá se to napsat i slušněji.
     
  11. 1juraj1

    1juraj1 User

    áno!!!! aj mne to už ide :D
     
  12. Řek bych že to tím nebylo, mě už to běží taky :)
     
  13. FoxPetr

    FoxPetr User

    aj mě.Stal se zázrak
     
  14. Viac menej uz asi vsetko idem len sa mi nedaju vopchat cpu do lode v jednej z mojich hangar hall.

    Zmenil som 2x lod v tej hale ale aj tak nemozem vopchat ziadne cpu do lode lasere a stity su v poho len cpu.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  15. Sid

    Sid Guest

    Pomocí kolečka vytáhni výbavu z lodi a poté opět nasaď
    [​IMG]
     
  16. A už to ide dik za help :)
     
  17. sтяapo

    sтяapo User

    Ďakujeme moderátorom za trpezlivosť :)
     
  18. už to ide myslím že už k tejto téme nema nikdo čo dodať myslím si že ju môžete uzavrieť.....
     
  19. Zeus

    Zeus Guest

    Jsme rádi,že je vše ok a nyní vzhůru na mapy :)
     
  20. Aaadio

    Aaadio User

    však přesně tohle jsem napsal, že to je jejich mínus, jen jsem namítl že já bych to dělal lépe :)
    jinak tě opravím ve VOP stojí 90% :)
    sice nevím jestli to někdo počítá, ale takhle to už máme tuším minimálně 2 víkendy když něco nefunguje za 1 měsíc(to nevím o všech výpadcích a udržbách) tak si nejsem jist zda se do 90% vejdou tímle tempem :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.