Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jak už někdo nevydrží nějaký ten den bez DO, hraničí to se závislostí ;) .Co pak děláte, když jedete někam kde není připojení k síti o_O
     
    »vojta«, Spartakus a sтяapo tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Nepravdivé informácie , post zmazaný, udelené body.
     
  3. ano ked musim robim aj v sobotu aj v nedelu ked treba nieco opravit tak musim ci chcem ci nie inak by fabrika nesla . . . a toto je tiez podlam mna ten isty problem mali by ist do prace ked im nieco nejde a treba to opravit ked DO nejde
     
  4. na jedné straně s tebou Rasky souhlasím, avšak na té druhé je třeba vzít v potaz, že je víkend a je třeba si uvědomit, že každý chce mít o víkendu svůj klid a po případě čas na rodinu :) ... Dle mého si myslím, že buď se to spraví až zítra dopoledne, možná proběhne restart serverů , nebo až v pondělí. Jen je třeba nemít stres a vydržet to, věřím že až Korben, nebo kdokoliv z ,, týmu " dostane zprávu, tak nám dají včas vědět :) ... A už bych to dále nerozváděla, stačí jen mít trpělivost ! :)
     
  5. moc to neřeším je to jen jeden Iris ale kdyby byli 3 a více tak už bych se s tím snažil něco dělat Hold když mi nebude navrácen budu si ho muset vydražit . No co bude mi těch Kreditu líto ale tak je to jen Hra
     
  6. Korben

    Korben User

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 Prestaň tu tvoriť OT , ty nemôžeš vedieť či sa niečo robí alebo nie. Dúfam že ti to je jasné. Ak BP bude mať pre nás nejaké info , tak to sem vložíme. Zbytočným spamom sa nič nevyrieši.
     
  7. ale mohli dat nieco vediet o tom ci to robia lebo nie od rana od 8
    ak je ich pracovna doba od 8 no
     
  8. pajix

    pajix User

    Dobrý večer, tak nevím jak začít,ale začnu teda tím,že jsem přišel o Zeuse a Apise.Nemáte se jak dostat do hangáru aby jste si zkontrolovali výbavu,ale hra běží tempem dál,které je o střílení a bohužel podcenil jsem situaci myslel jsem, že opravovací cpu má dostatečné množství oprav, ale nemělo.Mám 5 hangáru, to znamená že lodě střídám a když se vyskytne taková chyba, která je na straně BP a nedostanete se do hangáru, tak jak si to zkontrolovat?? Pár krát jsem o letouny přišel,ale byla to má chyba.Tak jsem nic neřešil, ale teď?? Da se to prosím,nějak BP předat,že by tuto chybu mohli nějakým způsobem přehodnotit a následky této chyby vyřešit?? Ano asi jsem to měl vypnout a nehrát,ale když víte,že tento víkend se můžete této hře věnovat a nemáte žádný náhradní program,tak je to potom potíž vypnout. A spoléháte se že to vyjde a nic se zásadního nestane. Děkuji za pochopení.
     
  9. ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯ uplne stebou souhlasim .Tahle hra je BP a myslim si ze si za tuhle hru i nekteri plati a dost i ja si obcas poslu a tak bych rad za to aby tahle hra fungovala proto ji hraju a pokud BP provozuje tuhle hru ,tak by mela zarucit funkcnost teto hry a nezalezi zda je vikend a nebo neni.Jednou za to dostavaj nase prasule a to dost.Nevim myslim si ze Cesko je az na poslednim miste a to se na me zlobte admini nebo ne ,ale neco na tom bude a verim ,ze se prvni resi Nemecko,USA ,Anglie atd asi vite kam tim mirim a verim ,ze to tak je :)
     
  10. A neviete, prečo keď chcem zapnúť hru, aby som si aspoň trošku zalietal, mi to do polovice načíta a potom mi obrazovka v prehliadači sčernie. A skúšal som to aj na ntb a tam to šlo.... Neviem, čo to je, ale ak by to malo súvis s týmto problémom, tak by to aj na ntb nešlo.
    Chodím cez Google Chrome.
    K tomu skúsil som updatnuť aj Javu, aj Flash Player a stále tá istá chyba.
     
  11. Korben

    Korben User

    pajix Bohužiaľ ti momentálne nemáme ako pomôcť. Budeš si musieť počkať do vyriešenia problému a ako tu už bolo spomenuté, nemáme potvrdené že sa jedna o chybu priamo na BP , je možný problém aj s javou a to už chyba BP nieje. Tak že nám ani nikomu nateraz neprislúcha konštatovať kde je chyba.

    Đr.gorilasCZΞCH® Uvedomuješ si koľko nezmyslov si napísal ? Napočítal som 4. :)
     
  12. Ludia spytam sa vas iba takto.. Ste blbi alebo co ? staci ze tu napisete co sa deje na danych serveroch! Napriklad ja napisal som na podporu hry a odpisali mi toto :
    aktualne problemy v hre boli nahlasene systemovym administratorom a su v rieseni.
    Ospravedlnujeme sa za sposobene problemy a prosime o trpezlivost.
    S pozdravom,xxx. ako nechapem preco tu urazate moderatorou a inych poslikou BP ak mate az take velke problemi co tak si sadnut do auta a ist do Nemecka do Hamburgu do BP a tam sa stazovat a nie tu ! netreba viplakavat ale treba cakat pokym sa to vsetko da dokopy !
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  13. Hector

    Hector User

    Dobrý, hele když mám opravu letek v lodi může se stát tímhle bugem že nefunguje?
    Nerad bych přišel o letky a upgrady
     
  14. Korben chapu ze mi date radeji vystrahu ktera mi tu ted vyskocila.Ale myslim si ,ze plno hracu bude souhlasit.A at jsem napsal nesmyslu jak si napsal 4 pravdy na tom neco bude.Jak vime je svoboda projevu a tak mi je jedno zda me tu potrestate pac ja na toto forko uz moc nechodim..lepsi forum bylo to stare a aspon jsem se vnem vyznal neee jako v tomhle :D
     
  15. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud je máš v obou konfiguracích,tak se ti nemůže nic stát a kdyby fakt náhodou se to stalo,tak napíšeš na podporu hry a oni ti to vrátí.Nezapomen,že to CPU má omezení na počet oprav,tak by si je měl v dostatečném počtu!Pak ti nikdo nic nevrátí.
    Zatím nevím o případu,že by to někomu puklo,ačkoli měl CPU na opravy lodí. :)
     
  16. !-!BossOForbiT!-! kdyby jsi četl příspěvky tak se možná něco dozvíš a nemusíš tu s tím zatěžovat adminy ;)
     
  17. 1. Jak si mám nakoupit palivo pro svého P.E.T, když mi to hra neumožní díky systémovému problému, jehož příčina nespočívá v mém stroji? Velice rád bych používal svého P.E.Ta, ale nemůžu ..

    2. Dále bych rád pokračoval ve výstavbě další Galaktickou bránu ZETA, což ovšem také nemůžu, položka Galaktické Brány se totiž odmítá načíst.

    3. Také bych si rád upravil konfiguraci ve své lodi, pro větší pohodlí při sběru Paladia.

    4. Také jsem se chtěl podívat kolik mi schází rankingových bodů na další hodnost.

    Nějaká vedlejší cesta jak tohoto dosáhnout? Nemám zrovna moc času mimo víkendy a tak mě tahle událost silně zdržuje v dokončení další brány ZETA ( A to i v ohledu sbírání Paladka - bez PETa to jde o poznání pomaleji, kor když mám na lodi ještě nevyhovující konfiguraci a nemůžu si jí změnit)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Thrall_New_Hope - ako tu uz bolo niekolkokrat napisane,tak treba pockat.Zatial nie su ziadne informacie do kedy to bude takto este.
     
  19. Korben

    Korben User


    Đr.gorilasCZΞCH® Tak ako zjavne nevieš kde môže byť chyba a možno takto neprávom obviňuješ BP , čo si nedovolím ani ja, pokiaľ nemám informácie, tak síce neviem čo ti vyskočilo, ale ty si žiadne body neobdržal a tak vlastne ešte obviňuješ aj nás. Hmm, zamysli sa trocha.:rolleyes:
    Zprávy:
    3
    Obdržená ocenění:
    4
    Trofejní body:
    10
    Varovné body:
    0


    OT post zmazaný. Problém je v riešení , tak čo tu pletieš už nejakú náhradu.
     
  20. co blázníte lidi hrat jde tak co no :) lod si nezmeniš ,šutry nepošleš a kdo vi co jeste .S opravou o víkendu nepočítejte poslední dva problémy co byly se vždy opravovaly až v pondělí po ranním restartu . Tak klid když nejde o život jde o sekret (y)
     
    Zeus tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.